ВИЧ/СПИД Туберкулез
на главную
RU / UA
Общенациональная горячая линия
по вопросам ВИЧ/СПИД и туберкулеза
0 800 500 451
График консультирования специалистов
Задать вопрос в чате Написать письмо на e-mail
0 800 50 30 80
График консультирования специалистов
Задать вопрос в чате Написать письмо на e-mail

О проекте

Линия глазами клиентов


Мы всегда очень ценим каждое обращение наших клиентов, обратную связь от партнеров и полученные жалобы/предложения/пожелания, которые безусловно помогут нам стать лучшими для Вас.

Оставьте свой отзыв про работу Горячей линии по вопросам ВИЧ/СПИД и туберкулезу

Оставьте свой отзыв:
*
Ваше имя:
Не публиковать отзыв на сайте:


Ви стали моїми друзями,спілкування з вами надихає мене кожного разу,коли виникають життєві проблеми або просто бажання почути вас.
Ріта
Хочу виразити велику подяку всім консультантам Гарячої лінії, а особливо консультанту Максиму. Звертаюсь до Вас за допомогою дуже часто, дякую за надання корисної інформації, психологічної підтримки. Від Ваших порад хочеться далі продовжувати життя, яке так безцінне.
Наталя
Щиро вдячний Вам всім за поради які стосуються ВІЛ-інфекції!!! Звертаюся дуже часто і кожного разу відчуваю що мене зрозуміють, а найголовніше нададуть кваліфікаційну допомогу та заспокоять!!! Хоча я ВІЛ-негативний, але спасибі що підказуєте що робити з фобічними розладами та переживанням!!! Зараз стараюся виконувати Ваші поради і мені стає легше!!!! Думаю, колись повністю позбавлюсь цього!
Василь
Хочу щиро подякувати працівникам національної лінії! Зверталась неодноразово і щоразу отримувала кваліфіковану і вичерпну інформацію. А також - підтримку і розуміння! Рекомендую всім, друзі - звертайтесь до професіоналів, не потрібно боятись. Я тепер не боюсь, бо знаю напевне!
Марія
Мені не хотілось жити, коли я дізналась про свій діагноз. Здавалось, що це кінець всьому. І головне, що ні з ким не можна поговорити на цю тему. Коли випадково натрапила на телефон Гарячої лінії, віднеслась до цього скептично: чим мені вже допоможуть? Як же я помилялась!!! Півгодини, які я розмовляла з консультантом, перевернули моє життя! Мені не тільки надали якісну психологічну допомогу, а ще і проінформували щодо ВІЛ-інфекції (лікування, харчування, планування сім’ї тощо). Та головне, що я зрозуміла, що життя не закінчується, я і надалі зможу жити повноцінним життям. Велике спасибі,що Ви є!
Наталія
Дуже дякую за те, що швидко розказали де можна пройти тест на ВІЛ. Зекономили купу часу на пошук. Ще й розказали, як воно все відбувається. Дуже допомогло.
Павло
Дякую спеціалістам цього сайту за вашу важливу роботу.Вона дуже потрібна нам.Ви заспокоюєте,даєте поради,допомогаєте подолати труднощі нам і нашим близьким.
Ріта
Завдяки вашій роботі я стільки нового дізналася про ВІЛ і СНІД! І про шляхи передачі і про симптоми і про діагностику. Але насамперед я відчула, що діагноз ВІЛ - це не вирок. Можно продовжувати жити повноцінним життям, працювати і відпочивати, створювати стосунки, народжувати дітей. Це надихає.
Олена
Главная -> О проекте -> Линия глазами клиентов

Проект «Общенациональная Горячая линия по вопросам ВИЧ/СПИД и туберкулеза» реализует Благотворительная организация «Фонд профилактики химических зависимостей и СПИДа» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.