ВИЧ/СПИД Туберкулез
на главную
RU / UA
Общенациональная горячая линия
по вопросам ВИЧ/СПИД и туберкулеза
0 800 500 451
График консультирования специалистов
Задать вопрос в чате Написать письмо на e-mail
0 800 50 30 80
График консультирования специалистов
Задать вопрос в чате Написать письмо на e-mail

О проекте

Линия глазами клиентов


Мы всегда очень ценим каждое обращение наших клиентов, обратную связь от партнеров и полученные жалобы/предложения/пожелания, которые безусловно помогут нам стать лучшими для Вас.

Оставьте свой отзыв про работу Горячей линии по вопросам ВИЧ/СПИД и туберкулезу

Оставьте свой отзыв:
*
Ваше имя:
Не публиковать отзыв на сайте:


Щиро вдячний Вам всім за поради які стосуються ВІЛ-інфекції!!! Звертаюся дуже часто і кожного разу відчуваю що мене зрозуміють, а найголовніше нададуть кваліфікаційну допомогу та заспокоять!!! Хоча я ВІЛ-негативний, але спасибі що підказуєте що робити з фобічними розладами та переживанням!!! Зараз стараюся виконувати Ваші поради і мені стає легше!!!! Думаю, колись повністю позбавлюсь цього!
Василь
Хочу щиро подякувати працівникам національної лінії! Зверталась неодноразово і щоразу отримувала кваліфіковану і вичерпну інформацію. А також - підтримку і розуміння! Рекомендую всім, друзі - звертайтесь до професіоналів, не потрібно боятись. Я тепер не боюсь, бо знаю напевне!
Марія
Мені не хотілось жити, коли я дізналась про свій діагноз. Здавалось, що це кінець всьому. І головне, що ні з ким не можна поговорити на цю тему. Коли випадково натрапила на телефон Гарячої лінії, віднеслась до цього скептично: чим мені вже допоможуть? Як же я помилялась!!! Півгодини, які я розмовляла з консультантом, перевернули моє життя! Мені не тільки надали якісну психологічну допомогу, а ще і проінформували щодо ВІЛ-інфекції (лікування, харчування, планування сім’ї тощо). Та головне, що я зрозуміла, що життя не закінчується, я і надалі зможу жити повноцінним життям. Велике спасибі,що Ви є!
Наталія
Дуже дякую за те, що швидко розказали де можна пройти тест на ВІЛ. Зекономили купу часу на пошук. Ще й розказали, як воно все відбувається. Дуже допомогло.
Павло
Дякую спеціалістам цього сайту за вашу важливу роботу.Вона дуже потрібна нам.Ви заспокоюєте,даєте поради,допомогаєте подолати труднощі нам і нашим близьким.
Ріта
Завдяки вашій роботі я стільки нового дізналася про ВІЛ і СНІД! І про шляхи передачі і про симптоми і про діагностику. Але насамперед я відчула, що діагноз ВІЛ - це не вирок. Можно продовжувати жити повноцінним життям, працювати і відпочивати, створювати стосунки, народжувати дітей. Це надихає.
Олена
Главная -> О проекте -> Линия глазами клиентов

Проект «Общенациональная Горячая линия по вопросам ВИЧ/СПИД и туберкулеза» реализует Благотворительная организация «Фонд профилактики химических зависимостей и СПИДа» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.