Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

Чоловіче здоров'я
Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> Чоловіче здоров'я -> "Ген гомосексуальності" чоловіки отримують від матерів

"Ген гомосексуальності" чоловіки отримують від матерів


27.12.2012
Італійські дослідники вважають, що чоловіча гомосексуальність може бути безпосередньо пов'язана з геном, який несуть матері, пише Newsru з посиланням на The Daily Mail.

Згідно еволюції, гомосексуальність як ознака не може довго існувати, бо не передбачає сексуальних стосунків з жінками, а отже і продовження роду. Однак дослідження італійського вченого Андреа Камперіо Чіан (Andrea Camperio Ciani) з Університету Падуї в Італії показують, що існує зв'язок між геями та їх матерями, а також тітками по материнській лінії: ці жінки, як правило, мають значно більше дітей, ніж родички по батьківській лінії. Цей факт, на думку Чіан, служить підтвердженням теорій, за якими ген, відповідальний за чоловічу гомосексуальність, призводить і до високих показників репродуктивної здатності у жінок. Таким чином, незважаючи на те, що "гей-ген" не може передаватися безпосередньо, він може передаватися в сімейному наборі генів з покоління в покоління.

Поки точно не відомо, один ген або все ж кілька відповідають за дану поведінкову характеристику, однак, за припущенням італійських дослідників, можна говорити про те, що передається він (або вони) в Х-хромосомі. Чоловіки успадковують тільки одну Х-хромосому - від своєї матері, і якщо вона включає в себе "гей-ген", то, найімовірніше, чоловік буде гомосексуалом, а його мама і родички по материнській лінії, ймовірно, будуть мати багато дітей, уточнює The Huffington Post.

При цьому видання відзначає, що раніше дослідники вважали, що цей ген (або гени) по-різному впливає на представників обох статей: так, чоловіків він робить гомосексуальними, а жінок більш нерозбірливими у своїх сексуальних зв'язках. Однак як показало дослідження, в якому брали участь матері як гетеросексуалів, так і геїв, замість збільшення розбещеності, "гей-ген" робить жінку більш привабливою для чоловіків.

Жінки, що володіють цим геном, рідше страждають гінекологічними захворюваннями, а також рідше відчувають ускладнення при вагітності, уточнив Чіан. Більш того, вони схильні бути екстравертами, а також більш сміхотливими, щасливими і розслабленими, вони менше фіксуються на сімейних проблемах і соціальних побоюваннях. "Іншими словами, у порівнянні з іншими, вони ідеально підходять для чоловіків", - пояснив учений. Так, приваблюючи багатьох чоловіків, "гей-ген" дозволяє жінці зробити вибір на користь кращого, того, хто зможе виробити більше потомства.

Джерело: Gay.RuПідготував: Вадим

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине