Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

Чоловіче здоров'я
Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> Чоловіче здоров'я -> Молоді геї дистанціюються від гей спільноти

Молоді геї дистанціюються від гей спільноти


30.09.2013
Французько - Канадське спостереження , проведене за результатами онлайн опитування серед чоловіків - геїв і чоловіків , які мають секс з чоловіками ( ЧСЧ) , виявило значне збільшення випадків незахищеного сексу з випадковими партнерами , випадків потенційно - серодискордантного сексу , а також випадків інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Барометр мереж спілкування для геїв ( The fourth Gay Net Barometer ) - дослідження , проведене з метою спостереження за змінами поведінки серед чоловіків - геїв та ЧСЧ , яке використовує дані сайтів знайомств і мереж соціального спілкування , виявило , що в той час як в 2009 році 43 % опитаних заявили , принаймні , про один випадок незахищеного анального сексу з випадковими партнерами ; в 2013 році до теперішнього моменту цей показник досяг 55% ( соціологічне спостереження все ще проводиться і буде відкрито до 30 вересня). Більше того , пропорція випадків регулярного незахищеного сексу з випадковими партнерами зросла з 26 до 37% , повідомляє сайт aidsmap.com .

У 2009 році тільки 15 % опитаних заявили про вступ у незахищений секс з партнерами з невідомим чи протилежним ВІЛ - статусом; в 2013 році цей показник виявився майже в два рази вищим, складаючи 28,5 %.

Дані зміни ризикованої поведінки також відображаються на інших аспектах здоров'я цієї групи. У 2009 році 9% опитаних заявили про випадки інфекцій, що передаються статевим шляхом ( ІПСШ) за минулий рік. У 2013 рік, цей показник збільшився майже вдвічі і досяг 16%.

Число ВІЛ -позитивних учасників значно варіювалося залежно від того , який сайт вони використовували для заповнення анкети- опитування цього спостереження . У той час як середня пропорція всіх ВІЛ -позитивних учасників у цьому спостереженні склала 13% , цей показник склав всього 4,4 % серед осіб, що відвідують звичайні сайти знайомств (замість спеціалізованих гей- сайтів). Дослідники пояснюють це віковою різницею серед опитуваних. Виявилося , що представники молодого віку були рідше ВІЛ - інфікованими , але в той же час вони рідше інших проходили тестування на ВІЛ і рідше знали свій статус.

Виявляється , що користувачами спеціалізованих гей -сайтів є представники більш старшого віку , і можливо, що їх реєстраційна інформація на такого роду сайтах залишається без змін. Дослідники визначили , що середній вік учасників , опитаних через звичайні мережі знайомств склав 32 роки , середній вік опитаних через спеціалізовані гей- сайти був 39.

За результатами спостереження в 2013 році було виявлено невелике ( c 16% до 20 % ) збільшення пропорції осіб, що заявляють про себе в якості представників бісексуальної орієнтації .

Коментар : Результати цього спостереження , що вивчає ризиковану сексуальну поведінкау, досить вражаючі. Це соціологічне спостереження також виявило, що чоловіки - геї , особливо молодого віку , переживали почуття відстороненості від геївської громади і більше не розцінювали свою ризиковану сексуальну поведінку в якості такої , що диктується нормами цієї спільноти.

Джерело: www.parniplus.ruПідготував: Максим

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине