Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

Лікування

Клінічні прояви

Антиретровірусна терапія

Лікування і профілактика оппортуністичних інфекцій

Туберкульоз та ВІЛ

Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> Лікування -> Лопінавір проти раку

Лопінавір проти раку


09.04.2014
У Національному госпіталі Кеньятта відчувається дух торжества. І цілком обґрунтовано , адже вперше лікарі виявили спосіб назавжди вилікувати рак шийки матки. Це просто порятунок для жіночої половини світу.

Радість персоналу та лікарів найбільшої спеціалізованої лікарні Кенії, Національного госпіталю Кеньятта (KNH), виправдана. Один з лікарів клініки у партнерстві з двома вченими з Великобританії, виявили, як можна повністю вилікувати рак шийки матки.

На прес-конференції Лілі Корос Тара, генеральна директорка KNH , підтвердила відкриття ліків для лікування ранніх стадій раку шийки матки. Цей інноваційний метод був уперше винайдений в клініці KNH, а тепер ця знахідка допоможе врятувати життя мільйонів жінок, які помирають від раку шийки матки по всьому світу.

"Сьогодні ми можемо говорити не тільки про біль та втрату пацієнток з цим видом раку, але ми говоримо про героїв, які знайшли вирішення цієї серйозної проблеми ", сказала генеральна директорка KNH .

Лікар Інносент Орора Маранга, консультант клініки KNH, та два британських дослідника, д-р Іан Хемсон та доктор Лінн, обидва з Манчестерського університету, Великобританія, виявили, що противірусний препарат лопінавір, що наразі використовується для лікування ВІЛ-інфікованих пацієнтів, здатний повністю вилікувати рак шийки матки.

"Ми провели скринінг 820 жінок і виявили 40 пацієнток з раком шийки матки. Ми призначили їм ліки лопінавір. Протягом 2 тижнів вони застосовували його вагінальним шляхом, самостійно в домашніх умовах. Протягом двох тижнів ми проводили моніторинг пацієнток. Результати перевершили наші найсміливіші очікування, адже підтверджено, що повністю вилікувалися від раку більш ніж 90 % пацієнток ", пояснює д -р Маранга .

Зазвичай препарат застосовують перорально для лікування ВІЛ-інфікованих пацієнтів, але для лікування раку, пояснив доктор Маранга, потрібні занадто високі дози, які могли бути токсичними. Отже , вчені розробили метод нанесення лопінавіру безпосередньо у піхву.

За звітами докторів, препарат повністю знищує вірус папіломи людини, який і є причиною раку шийки матки.

Підготував: Олена

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине