Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

Чоловіче здоров'я
Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> Чоловіче здоров'я -> За два роки не встановлено жодного випадку передачі ВІЛ від осіб з вірусним навантаженням,яке неможливо визначити

За два роки не встановлено жодного випадку передачі ВІЛ від осіб з вірусним навантаженням,яке неможливо визначити


06.06.2014
Дослідження, що вивчає рівень інфекційного ризику ВІЛ- позитивних осіб , що приймають антиретровірусну терапію (АРТ) , не виявило жодного випадку зараження від осіб з вірусним навантаженням нижче 200 копій / мл , як при анальному , так і при вагінальному сексі.

В дослідженні "Партнер" взяло участь 1110 пар , в яких тільки один з партнерів був ВІЛ - інфікований ( 37 % з них були гомосексуальними парами) . Досі (за період перших двох років дослідження ) не виявлено жодного випадку передачі ВІЛ серед пар , в яких ВІЛ -інфікований партнер мав рівень вірусного навантаження, який неможливо визначити. У середньому за цей час можна говорити про 16400 сексуальні контакти серед гомосексуальних і 28000 - серед гетеросексуальних пар.
Всі гетеросексуальні ВІЛ- негативні партнери заявили про вступ у незахищений вагінальний секс , що завершився 72 % еякуляцією . 70 % ВІЛ- негативних партнерів в гомосексуальних парах заявили про вступ в анальний секс в якості приймаючого партнера. 40 % сексуальних актів завершилися еякуляцією .
За даними попереднього аналізу підраховано , що , в цілому , рівень справжнього ризику інфікування знаходиться в межах від 0% до 1% в рік стосовно анального сексу. Ризик інфікування для приймаючого партнера при анальному сексі з еякуляцією знаходиться в межах 0-4 % на рік , хоча , так як спостереження все ще триває , показник справжнього ризику при такому варіанті відносин може також наблизитися до нуля.
Дослідники повідомили , що якби в цій групі ВІЛ -позитивні партнери не приймали АРТ , очікуване число випадків інфікування склало б 86 серед гомосексуальних пар і 15 - серед гетеросексуальних пар.
Джерело: Gay.ruПідготував: Вадим

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине