Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

Чоловіче здоров'я
Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> Чоловіче здоров'я -> Рівень ВІЛ серед геїв у Франції виріс на 14% через масове тестування

Рівень ВІЛ серед геїв у Франції виріс на 14% через масове тестування


15.06.2014
Рівень захворюваності на ВІЛ серед чоловіків-геїв у Франції підвищився на 14% головним чином внаслідок розширення охоплення населення тестуванням.

Останні дані з Франції показують, що в 2012 році ВІЛ-інфекція була виявлена у 2600 геїв, які проживають в  країні. 14%-підвищення рівня захворюваності порівняно з попереднім роком значно  перевершило тривало реєстроване зростання захворюваності, який з 2003 року залишався приблизно 3%.  Не спостерігається збільшення рівня захворюваності серед гетеросексуального населення,  серед якого в 2012 році було встановлено 3500 нових випадків ВІЛ-інфекції, половина з  яких була виявлена у осіб африканського походження, народжених в країнах на південь  від Сахари. 
Хоча очевидно, що епідемія серед чоловіків-гомосексуалістів триває, збільшення  показника захворюваності в більшій мірі пояснюється розширенням тестування, як  заявили офіційні представники громадської охорони здоров'я. Тестування на тривалість  інфекції показало, що 47% випадків інфекції серед гомосексуалів були виявлені протягом  декількох місяців від моменту інфікування в 2012 році, що збільшилася в порівнянні з  42% в 2011 році, що розцінюється, як ознака більш частого тестування. Підраховано, що  29% осіб з невстановленим діагнозом ВІЛ-інфекції, що проживають у Франції, заразилися ВІЛ протягом минулого року.  У рамках іншого дослідження було підраховано, що у Франції 83 000 осіб заразилися  ВІЛ між 2000 і 2010 роками, і що 29 000 з них (35%) залишаються недіагностованими.  Передбачається, що майже 3% геїв, 0,6% споживачів ін'єкційних наркотиків,  0,4% представників некорінного гетеросексуального населення і 0,03% корінного  гетеросексуального населення у Франції ВІЛ-інфіковані.
Джерело: Aidsmap.ComПідготував: Вадим

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине