Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

ВІЛ/СНІД

Профілактика

Діагностика

Симптоми

Шляхи передачі

Теорії походження

Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> ВІЛ/СНІД -> Хворих на СНІД хочуть змусити здавати відбитки пальців

Хворих на СНІД хочуть змусити здавати відбитки пальців


08.07.2014
Інфікованих найбільш небезпечними захворюваннями, а також ВІЛ-інфікованих громадян, змусять в першу чергу здавати відбитки пальців. Це буде прописано в законопроекті, який готує депутат Держдуми від ЛДПР Роман Худяков, про обов'язкову дактилоскопічну реєстрацію громадян.

Як розповів "Известиям" автор законопроекту, він вже отримав позитивні відгуки від органів МНС, МВС, Генпрокуратури і ФМС. Він уточнив, що медичні картки людей, які є переносниками небезпечних захворювань, відслідкують "представники спеціальних структур" і відправлять усіх хворих здавати відбитки пальців, які увійдуть до деякої бази даних.  
"У Федеральній міграційній службі також підтримали цю ініціативу. Відомства дають свої пропозиції, а я їх пропозиції беру за основу, опрацьовую, вписую в законопроект, - розповів журналістам Худяков. - Одна з пропозицій обумовлена тим, що у нас дуже багато людей інфікованих, які хворіють на СНІД, - у них в першу чергу необхідно брати відбитки пальців. Тому що дуже часто буває, що такі люди міняють прізвище, декілька букв в прізвищі, і випадають з бази даних, де вони стояли на обліку. Такі хвороби повинні фіксуватися, відстежуватися, і люди мають бути на контролі, щоб вони не заражали інших". Худяков уточнив, що цей захід торкнеться не лише мігрантів, що приїхали до  Росії, але й усіх громадян країни».
Джерело: meddaily.ruПідготував: Дарина

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине