Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

ВІЛ/СНІД

Профілактика

Діагностика

Симптоми

Шляхи передачі

Теорії походження

Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> ВІЛ/СНІД -> Білок морського корала може захистити від ВІЛ

Білок морського корала може захистити від ВІЛ


23.07.2014
Нещодавно виявлений білок, що міститься в морському коралі, може допомогти запобігти ВІЛ-інфекції, повідомляє Medical News Today.

Виявлені в зібраних біля північного узбережжя Австралії коралах білки здатні блокувати ВІЛ, не призводячи до резистентності до інших ліків проти ВІЛ. Ця здатність робить цей білок ідеально відповідним для включення в бактерицидні анти-ВІЛ препарати, такі як гелі та мастила. 
 Теоретично, жінки зможуть використовувати ці гелі та мастила проти ВІЛ в якості захисту, без необхідності використання презерватива. 
 Дослідники з Національного інституту раку протестували білок на різні лабораторні штами ВІЛ і виявили, що вони на диво потужні. Білки зв'язуються з вірусом і не допускають його проникнення в Т-клітини імунної системи, це перший крок в передачі вірусу. 
 Співдослідник, доктор Корін Рамессар (Koreen Ramessar), науковий співробітник НДР, сказав, що вони «повністю відрізняються від білків, які ми бачили раніше, тому ми вважаємо, що білки cnidarin мають унікальний механізм дії». 
 Дослідження було представлено на експериментальному засіданні біології 29 квітня 2014. Вчені сподіваються виробляти білки у великих кількостях, щоб перевірити їх більш ретельно.

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине