Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

Чоловіче здоров'я
Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> Чоловіче здоров'я -> Майже 10-та частина тайських геїв у віці до 21 року заражена ВІЛ

Майже 10-та частина тайських геїв у віці до 21 року заражена ВІЛ


30.10.2014
Зберігається дуже високий рівень захворюваності ВІЛ серед молодих тайських геїв. Такі дані були озвучені на XX Міжнародній конференції з ВІЛ / СНІДу в Монреалі влітку цього року, повідомляє проект Aidsmap.Com.

Спостереження серед геїв і транссексуалів молодого віку в Бангкоку виявило, що річний рівень захворюваності серед осіб у віці 18-21 рік склав 8,8%, в ​​порівнянні з 3,7% серед осіб старше 30 років. Дослідники підрахували, що майже половина геїв в місті, які не користувалися презервативами постійно, ставали ВІЛ-інфікованими протягом п'яти років з часу початку статевого життя. Зараження ВІЛ спостерігалося навіть у кожного п'ятого гея, який заявив, що він постійно користується презервативами. 
Нагадаємо, ще в 2011 році в ЮНЕЙДС попереджали, що в розвитку епідемії ВІЛ в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні настав критичний момент через "неадекватну увагу, що приділяється ключовим групам високого ризику ВІЛ-інфікування (у тому числі - гомосексуалам), і недостатнього фінансування з внутрішніх та міжнародних джерел ". Тоді зазначалося, що, хоча темпи епідемії значно знизилися, нові ВІЛ-інфекції в регіоні продовжать концентруватися в ключових групах: серед людей, що купують і продають сексуальні послуги, споживачів ін'єкційних наркотиків, чоловіків, що мають статеві контакти з чоловіками, і трансгендерних осіб.
Джерело: Gay.ruПідготував: Адмін

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине