Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

ВІЛ/СНІД

Профілактика

Діагностика

Симптоми

Шляхи передачі

Теорії походження

Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> ВІЛ/СНІД -> Лікарі виявили несподіваний "плюс" ВІЛ-інфекції

Лікарі виявили несподіваний "плюс" ВІЛ-інфекції


11.11.2014
Ліки, які використовуються для лікування ВІЛ, можуть бути використані в терапії розсіяного склерозу, встановили експерти. Виявляється, люди з ВІЛ рідко страждають від розсіяного склерозу, пише The Daily Mail.

При ВІЛ спостерігається хронічне придушення імунної системи внаслідок дії самого вірусу або антиретровірусних препаратів. А склероз передбачає аномально агресивний імунітет, що атакує захисну оболонку нервових клітин організму господаря (мієлін). Без мієліну нервові клітини втрачають здатність ефективно передавати нервові імпульси. Через це може, наприклад, розвинутися параліч, втрата зору, нетримання, зниження розумових здібностей, чутливості.

 

Препарати, що пригнічують імунітет, здатні загальмувати розвиток хвороби на ранній стадії, але на пізніх стадіях вони вже не працюють. В свою чергу, Університет Королеви Марії, Оксфордський університет і Госпіталь Принца Уельського досліджували більше 21000 ВІЛ-інфікованіх, які проходили лікування в Англії в 1999-2011 роках. Пацієнтів порівняли приблизно з 5 мільйонами чоловік, що не мали ВІЛ.

 

Виявилось, ВІЛ-інфіковані на 62% рідше стикалися з розсіяним склерозом в порівнянні з контрольною групою. Вченим ще належить з'ясувати, що саме справило позитивне враження. Це можуть бути і ліки, і сам ВІЛ. Єдиний вихід - влаштувати клінічні випробування антиретровірусних препаратів.

Джерело: meddaily.ruПідготував: Дарина

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине