Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

Новини
Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> Новини -> УКРАЇНА ОТРИМАЄ ДОСТУП ДО НАЙСУЧАСНІШОГО ПРЕПАРАТУ ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ

УКРАЇНА ОТРИМАЄ ДОСТУП ДО НАЙСУЧАСНІШОГО ПРЕПАРАТУ ПРОТИ ТУБЕРКУЛЬОЗУ


20.11.2017
Україна отримає доступ до сучасного препарату для лікування важких форм туберкульозу, які до цього часу вважались невиліковними. Перемовини між компаніями Янсен та Фармстандарт щодо доступу бедаквіліну в Україну завершились успіхом. Все у січні компанія Янсен почне процес регістрації препарату в Україні.

Після неодноразових звернень БО «Мережа», AHF за підтримки  Центру громадського здоров’я МОЗ України, щодо необхідності повернення ринку України у ведення компанії Янсен, компанія Фармстандарт та Янсен минулого тижня досягли згоди.

«Мережа неодноразово направляла письмові та усні звернення представникам обох компаній, і нарешті вони дослухались до нашого прохання» — каже директор з політики і адвокації Сергій Дмитрієв, — «Це надзвичайно важлива подія для багатьох тяжкохворих на туберкульоз українців! Зважаючи на високу ціну препарату, Мережа буде домагатись, щоб бедаквілін був доступний завдяки державним програмам».

Нагадаємо, що бедаквілін є важливим препаратом для лікування мультирезистентного туберкульозу, особливо серед тих пацієнтів, в яких інших опцій для лікування не залишилось. За оцінками експертів близько 2-2,5 тис. пацієнтів в Україні потребують лікування бедаквіліном. Однак, через передачу компанією-розробником Янсен ексклюзивних прав на торгівлю в Україні російській компанії «Фармстандарт» реєстрація та вихід на український ринок був суттєво ускладнений.

Бєдаквілін став першим новим препаратом для лікування туберкульозу з множинною лікарською стійкістю за останні 40 років, який отримав прискорене схвалення FDA. Дослідження показали, що цей препарат особливо ефективний проти мультирезистентних штамів мікобактерії туберкульозу (MDR-TB), він зменшує час, необхідний для отримання негативних аналізів, на третину, а також збільшує частку учасників з негативними аналізами через 6 місяців з 58% до 79%.


версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине