Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

Новини
Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> Новини -> Пропонуємо вашій увазі третій номер Інформаційного вісника Access

Пропонуємо вашій увазі третій номер Інформаційного вісника Access


05.01.2018
В ці святкові дні ми хочемо поділитись з Вами черговою серією інфографіки про складнощі, з якими стикаються люди, які живуть з ВІЛ в закладах охорони здоров`я (за період жовтень-грудень, 2017).

Всі скарги надходять на Гарячу лінію та фіксуються "зі слів клієнта" ➡️далі спеціалісти опрацьовують/перевіряють/уточнюють дані➡️спільними зусиллями з регіональними НУО всі скарги/складнощі клієнтів максимально оперативно вирішуються!
Дякую всім регіональним партнерам за те, що Ви завжди йдете на зустріч. В такі миті відчувається, що ми всі одна велика команда. Разом змінюємо систему🔊💪
Варто зазначити, що у нас змінились лідери звернень по областям, наразі це - Дніпропетровська, Кіровоградська та Донецька області. З Тернопільської Рівненської, Чернівецької областей та АРК Крим взагалі не надходило звернень (дану інформацію можна аналізувати з різних точок зору: від відсутності належної рекламної кампанії - до відсутності труднощів).
Також варто звернути увагу на те, що не актуальними в даному квартальному періоді виявились проблеми зі складнощами в призначенні препаратів для лікування ОІ та проблеми з видачею дитячих сумішей. 
З додаткових питань щодо розміщеної інформації звертайтесь за адресою: common@saapf.kiev.ua та/або за ☎️тел. (044) 543 13 43

Підготував: Гаряча лінія

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине