Національна лінія телефону довіри по проблемі ВІЛ/СНІД


УКРАЇНСЬКІ ПАЦІЄНТИ ОТРИМАЮТЬ ДЕЛАМАНІД — НАЙСУЧАСНІШИЙ ПРЕПАРАТ ВІД ТУБЕРКУЛЬОЗУ


11.01.2018
10 січня 2018 року Мережа отримала офіційного листа від японської компанії Otsuka, в якому йде мова про можливість виходу на український ринок Deltyba (деламаніда) — препарату для лікування мультирезистентного туберкульозу, особливо небезпечного в умовах епідемії туберкульозу та ВІЛ в Україні.

“Мережа ЛЖВ активно адвокатує  доступ до нових препаратів для лікування туберкульозу з розширеною резистентністю, тож ми дуже раді, що компанія Otsuka пішла нам назустріч та вирішила прискорити процес виведення деламаніда в Україні через німецьку компанію-партнера, — підкреслює Сергій Кондратюк, експерт з доступу до лікуванню Мережі. — Компанія Otsuka повідомила  про те, що активно працює над підготовкою даних для реєстрації препарату в країні, та очікує, що препарат буде зареєстрований за прискореною процедурою, з огляду на високу медичну потребу в ньому в Україні”.

Нагадаємо, що завдяки втручанню Мережі українські пацієнти з туберкульозом також у 2018-му році можуть отримати доступ до бедаквіліну — сучасному препарату для лікування лікарсько-стійкого туберкульозу.

Джерело: http://network.org.ua/2018/01/10/ukraynskye-patsyenty-poluchat-delamanyd-samyj-sovremennyj-preparat-ot-tuberkuleza/Підготував: Мережа ЛЖВ
до списку статей розділу

<< повернутись


© helpme.com.ua, 2005. Всі права захищені.