Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

Новини
Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> Новини -> Стратегічний законопроект щодо протидії ВІЛ/СНІДу в Україні буде подано до ВРУ — Віктор Ляшко

Стратегічний законопроект щодо протидії ВІЛ/СНІДу в Україні буде подано до ВРУ — Віктор Ляшко


18.12.2018
З метою досягнення Цілей сталого розвитку ООН, зокрема активної боротьби з епідемією СНІДу, буде розроблено та подано до Верховної Ради України стратегічний законопроект щодо напрямів державної політики у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу до 2030 року. Про це повідомив перший заступник Генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ України Віктор Ляшко після засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

«Нацрада пропонує відмовитись від формату формування державної політики у сфері протидії ВІЛ/СНІДу через важкі загальнодержавні цільові соціальні програми. Ми підготуємо законопроект, який після затвердження Верховною Радою України один раз закріпить всі напрями державної політики у сфері протидії ВІЛ/СНІДу до 2030 року, і на його основі будемо розробляти та затверджувати трирічні плани виконання цих заходів», — сказав Віктор Ляшко.

Відповідні трирічні плани державної політики у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу формуватимуть із включенням ресурсів для їхнього виконання до Бюджетної декларації як документа стратегічного планування, що визначає бюджетну політику на наступні три роки та гарантує виділення відповідних бюджетних коштів.

Всі ці дії спрямовані на виконання Цілей сталого розвитку ООН, зокрема підпункту 3.3 («До 2030 року покласти край епідеміям СНІДу, туберкульозу, малярії та тропічних хвороб, яким не приділяється належної уваги, і забезпечити боротьбу з гепатитом, захворюваннями, що передаються через воду, та іншими інфекційними захворюваннями») Цілі № 3 («Забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю для всіх в будь-якому віці»).

Джерело: https://phc.org.ua/news/show/strategichnii-zakonoproekt-shchodo-protidiji-vilsnidu-v-ukrajini-bude-podano-do-vru-viktor-lyashkoПідготував: ЦГЗ

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине