Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

Новини
Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> Новини -> Україна першою в Європі буде використовувати новий протитуберкульозний препарат

Україна першою в Європі буде використовувати новий протитуберкульозний препарат


22.10.2019
Постійна робоча група МОЗ, задовольнила пропозицію БО “100% життя”, щодо включення до номенклатури препарату Претоманід для лікування складних форм туберкульозу з широкою лікарською стійкістю. Україна стала першою країною в регіоні ВЕЦА, хто включив в номенклатуру новий інноваційний препарат для лікування туберкульозу!

«Впровадження нового протитуберкульозного препарату Претоманіду в Україні дозволить знизити рівень поширеності та смертності від МРТБ та заощадити значні фінансові ресурси, — говорить директор з політики та адвокації Сергій Дмитрієв. — Лікування схемою з Претоманідом в 3 рази коротше за тривалістю, а вартість лікування більш ніж в 2 рази дешевше тих схем лікування , які зараз застосовуються. Ви тільки уявіть — використання Претоманіду зекономить 122 000 000  грн для бюджету України!»

У серпні FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів (США) схвалило застосування нового протитуберкульозного препарату Претоманід для лікування туберкульозу з широкою лікарською стійкістю, а також випадків невдачі лікування мультирезистентного туберкульозу.

«Для багатьох хворих на туберкульоз з широкою лікарською стійкістю Претоманід є останньою надією на одужання і повернення до повноцінного життя. Важливо, як найшвидше впровадити в Україні схемами лікування з Претоманідом для збереження життя наших громадян», — говорить Влад Денисенко, старший фахівець відділу адвокації БО «100% життя»

Претоманід демонструє високу ефективність — 89% хворих виліковувались під час клінічних досліджень. У той час, як існуючі схеми лікування виліковують лише 36% пацієнтів. У зв’язку з цим, Всесвітня організація охорони здоров’я вже оголосила про перегляд рекомендацій з лікування МРТБ.

Препарат розроблено некомерційною організацією TB Alliance.

Джерело: https://network.org.ua/ukrayina-pershoyu-v-yevropi-bude-vykorystovuvaty-novyj-protytuberkuloznyj-preparat/Підготував: БО «100% Життя»

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине