Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

Новини
Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> Новини -> НА ПЛАТФОРМІ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ЦЕНТРУ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ СТАРТУВАВ НОВИЙ КУРС «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВЕДЕННЯ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ У ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ»

НА ПЛАТФОРМІ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ЦЕНТРУ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ СТАРТУВАВ НОВИЙ КУРС «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВЕДЕННЯ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ У ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ»


18.05.2020
В Україні зростає кількість ВІЛ-інфікованих дітей. Діти та підлітки, які живуть з ВІЛ-інфекцією, можуть отримувати допомогу в медичних закладах різного рівня.

Новий онлайн-курс допоможе розширити знання та покращити навички щодо:

  • надання медичної допомоги дітям та підліткам, які живуть з ВІЛ-інфекцією в Україні;
  • консультування дітей, підлітків і їхніх родичів. 

Курс містить матеріали щодо діагностики, профілактики та лікування ВІЛ-інфекції у дітей та підлітків, сучасні підходи до організації АРТ та лікування опортуністичних інфекцій. Детальніше про них можна почитати тут.

Матеріали курсу відповідають чинним нормативно-правовим документам, міжнародним стандартам та підходам до ведення випадку ВІЛ-інфекції у дітей.

Онлайн-курс розрахований для підвищення кваліфікації лікарів первинної та вторинної ланок, лікарів-педіатрів та дитячих лікарів-інфекціоністів щодо сучасних підходів ведення випадку ВІЛ-інфекції у дітей.

Дистанційний курс розроблено за сприяння громадської організації «Дитинство – без СНІДу» та Асоціації лікарів за дитинство без СНІДу.

Лекторки:

  • Ірина Возняк, лікарка вищої категорії у «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД» НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України.
  • Наталія Мойсєєва, лікарка у громадській організації «Дитинство – без СНІДу».

Прослухати курс можна тут.

Інструкція, як зареєструватися на платформі дистанційного навчання тут.

Джерело: https://phc.org.ua/news/na-platformi-distanciynogo-navchannya-centru-gromadskogo-zdorovya-ukraini-startuvav-noviy-kursПідготував: ЦГЗ

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине