Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

Новини
Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> Новини -> Охоплення дітей профоглядами на туберкульоз зменшилося з 90% до 36%

Охоплення дітей профоглядами на туберкульоз зменшилося з 90% до 36%


24.11.2020
Громадські організації виступили з ініціативою створити Дитячий фонд боротьби з туберкульозом.

За даними ВООЗ, Україна займає 4 місце у світі за рівнем захворюваності на туберкульоз дорослих, і п'яте місце за рівнем захворюваності дітей (серед 53 регіонів, які контролюються Європейським бюро ВООЗ).

За словами голови правління ГО "Експертна спільнота пацієнтів України" Ігора Горбасенка, охоплення дітей профоглядами на туберкульоз зменшилося з 90% до 36%. Саме тому громадські організації виступили з ініціативою створити Дитячий фонд боротьби з туберкульозом.

"В умовах скорочення протитуберкульозних центрів, медичних закладів, де лікувалися і проходили реабілітацію діти, хворі на туберкульоз, постає питання, що далі буде з цими дітьми. Тому ми вважаємо що це питання є одним з найголовніших і ми ставимо собі на меті створення програми реформ подолання дитячого туберкульозу в Україні і сприяння її імплементації в життя, також дослідити реальний стан поширення туберкульозу серед дітей та підлітків, встановити потреби кожної дитини”, - повідомив голова правління БО "Українці проти туберкульозу" Віталій Руденко.

Довідка:

Кабінет міністрів с затвердив план заходів щодо реалізації Державної стратегії розвитку протитуберкульозної медичної допомоги до 2023 року.

Серед іншого в плані заходів передбачається забезпечення безперервності лікування та діагности туберкульозу в умовах пандемії COVID-19 у 2021 році, та за потреби у 2022, та 2023 роках, заходи з реорганізації регіональних протитуберкульозних закладів, створення єдиної системи протитуберкульозної меддопомоги населенню, системи реабілітації хворих на туберкульоз, удосконалення нормативно-правової бази по забезпеченню профілактики, виявлення, діагностики лікування туберкульозу та супроводження хворих на туберкульоз тощо.

Джерело: УкрінформПідготував: адмін

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине