Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

Новини
Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> Новини -> Перевірся на ВІЛ та гепатит С

Перевірся на ВІЛ та гепатит С


25.11.2020
Протягом останнього року зусилля всього світу направлені на боротьбу з COVID-19, натомість епідемії інших вірусів нікуди не ділися. Щоб нагадати людям про захворювання на ВІЛ та вірусні гепатити, з 20 до 27 листопада в Україні стартував Європейський тиждень тестування.

У рамках Європейського тижня тестування у 17 регіонах можна безкоштовно перевіритися на ВІЛ та вірусний гепатит С. Пункти тестування працюватимуть у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях. Їхні адреси та час роботи можна знайти на сайтах і FB-сторінках регіональних центрів громадського здоров’я.

Також зробити швидкий тест на ВІЛ та вірусні гепатити можна:

Знайти найближчий зручний пункт тестування можна за посиланням: https://prozdorovia.in.ua/de-projty-test/.

«Віруси — це невидима загроза, з якою людина стикається щодня. Протягом останнього року зусилля всього світу направлені на боротьбу з COVID-19, натомість епідемії інших вірусів нікуди не ділися. Завдання Європейського тижня тестування — нагадати людям про захворювання на ВІЛ та вірусні гепатити. І найдієвішим інструментом боротьби з цими захворюваннями є тестування», — зазначив Ігор Кузін, в. о. генерального директора Центру громадського здоров’я України.

Вчасне виявлення вірусів в організмі гарантує найменшу шкоду вашому здоров’ю. Адже що раніше вірус знайдено, то раніше людина потрапляє під медичний нагляд і розпочинає лікування.

Наразі повністю вилікуватися від ВІЛ неможливо. Натомість сучасна антиретровірусна терапія гарантує повноцінне та здорове життя усім людям, що мають ВІЛ.

Гепатиту С можна позбутися повністю за 3 або 6 місяців. Держава закуповує якісні та безпечні ліки, які може отримати кожен хворий на гепатит С. Цього року в Україні є 29 815 курсів для лікування від вірусного гепатиту С. Тобто держава може вилікувати близько 30 000 українців безкоштовно.

Джерело: Центр громадського здоров'яПідготував: адмін

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине