Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

Новини
Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> Новини -> В Лондоні відкривається дослідницький центр ВІЛ

В Лондоні відкривається дослідницький центр ВІЛ


14.07.2021
Новаторський дослідницький центр з ВІЛ для вирішення проблеми нерівності стосовно здоров'я людей і поліпшення якості життя всіх, хто постраждав від ВІЛ, створюється у Великобританії. Команда клініцистів, вчених і представників спільноти планують знайти способи запобігання передачі ВІЛ в майбутньому і випробувати нові інноваційні методи лікування.

Серед ключових завдань дослідницького центру буде розробка нових методів лікування для людей з ВІЛ, яким важко контролювати щоденну пероральну терапію, а також розробка і тестування нових методів лікування для груп людей (жінки, люди похилого віку і люди з темношкірих і етнічних меншин), які були «недопредставлені» в інших дослідженнях.

Експерти вважають, що зараз, при своєчасній діагностиці і правильному лікуванні, ВІЛ може стати керованим захворюванням. А ЛЖВ можуть жити довгим і здоровим життям.

Хлоя Оркін, професор медицини, глава дослідницького центру, каже, що існує безліч основних причин, за якими деякі люди з ВІЛ живуть особливо погано. ВІЛ має найбільший вплив на соціально обмежені і безправні групи населення, включаючи людей деяких рас і етнічних меншин, а також тих, хто живе в бідності. Ці групи з більшою ймовірністю можуть зіткнутися з іншими захворюваннями, такими як гепатит, проблеми з серцем і погане психічне здоров'я. Плюс до всього залишається висока стигма - все це заважає позитивним результатам щодо ВІЛ та сексуального здоров'я.

Великобританія значно просунулася в боротьбі з ВІЛ. Є ймовірність, що до 2030 року країна досягне ключових цілей. Досвід, який використовують англійські експерти, може бути застосований і для інших країн. Результати говорять про те, що їхні методи досить ефективні.

Підготував: Адмін

версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине