Не дай СНІДу шанс!
НАЦІОНАЛЬНА ЛІНІЯ ТЕЛЕФОНУ
ДОВІРИ З ПРОБЛЕМ ВІЛ/СНІД

По русски


ПОШУК:
як шукатияк шукати
0-800-500-451

Задай питання
консультанту онлайн

Про проектКонтактиМапа сайту

Новини
Проблеми а АРТ? Заповніть електронний опитувальник і ми допоможемо!
Безкоштовна гаряча лінія з питань туберкульозу

Головна -> Новини -> У США почався перший етап клінічних досліджень генної терапії ВІЛ без АРВТ

У США почався перший етап клінічних досліджень генної терапії ВІЛ без АРВТ


20.07.2021
Компанія American Gene Technologies запустила першу фазу клінічних досліджень препарату AGT103-T на людях. Після проведення аналізів на безпеку і наявності побічних ефектів, яких від препарату не виявили, програма AGT по лікуванню ВІЛ готова до подальшого розвитку. На даний момент лікування вже отримали шестеро людей.

AGT103-T - це власні Т-клітини людини яка живе з ВІЛ, які були генномодифікованих за допомогою лентівірусного вектора, що допоможе вивести вірус з організму.

Програма націлена на відновлення основних ушкоджень імунної системи, викликаних ВІЛ. Коли інфекція вбиває Т-клітини, необхідні для вироблення імунітету до ВІЛ, людина стає нездатним самостійно знищувати вірус, і хвороба переходить в хронічну форму.

Завдяки новій клітинній та генній терапії для лікування ВІЛ, у пацієнтів буде викликатися стійке придушення вірусу шляхом доставки терапевтичних генів до імунних клітин людини. Збір клітин відбувається за допомогою спеціальної технології (лейкаферез), вони модифікуються в НЕ організмі і потім вводяться повторно. Такі медичні маніпуляції допоможуть пригнічувати вірус до невизначуваним навантаження на тривалий час після інфузії. Такий підхід був розроблений, щоб усунути дефекти Т-клітин і забезпечення міцного вірусного контролю, який не порушується штамами ВІЛ.

«Завдяки дослідженню, яке показало, що терапія безпечна, ми стали впевненіші в тому, що ВІЛ можна вилікувати. Ця віха підтримує місію AGT щодо полегшення страждань та передчасної смерті від серйозних людських хвороб. Програма з лікування ВІЛ створена на платформі, яка може лікувати і інші хронічні вірусні інфекції, а також моногенні захворювання і рак», - сказав Джефф Галвин, генеральний директор.

В даний час перша фаза досліджень ( «Відновлення потужних противірусних імунних відповідей») для AGT103-T проходить в дослідницьких центрах в Меріленді / Вашингтоні, округ Колумбія. Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) дозволили проводити першу фазу клінічних досліджень препарату ще в серпні минулого року.


версія для друку

© Національна лінія телефону довіри з проблем ВІЛ/СНІД, 2005-2014.
Всі права захищені. common@saapf.kiev.ua


НАШІ ПАРТНЕРИ:
Международный Альянс з ВИЧ/СПИД в Украине