ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
Почати тест
Задати питання
ВІЛ/СНІД
Туберкульоз
Коллектив високопрофесійних спеціалістів надасть інформацію по всім регіонам України. Консультанти дадуть відповіді на найскладніші питання про профілактику та діагностування ВІЛ-інфекції та туберкульозу, психологи допоможуть повернути надію та повірити в себе і своє майбутнє, а лікарі-інфекціонисти розкажуть про сучасні способи лікування та можливості отримання безкоштовної антиретровирусної терапії.

Останні новини
22.12.2016
16 грудня 2016 року відбулося засідання робочої групи з розробки «Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз на 2017-2021 роки»
В обговоренні взяли участь фахівці різних урядових та державних структур, представники міжнародних організацій, спеціалісти лікувальних закладів та лабораторних центрів, керівники громадських організацій та інші зацікавлені сторони.
25.11.2016
«Не вір словам – зроби тест на ВІЛ»: в Україні стартувала масштабна соціальна акція
24 листопада 2016 рокy у прес-центрі УНІАН (Київ, вул. Хрещатик, 4) відбулася партнерська прес-конференція з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та приуроченої до цього масштабної соціальної акції - безкоштовного і анонімного тестування на ВІЛ, вірусні гепатити В і С та сифіліс, що проходитиме в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Не Дай СНІДу Шанс!». У прес-конференції взяли участь: в.о. Міністра охорони здоров’я України доктор Уляна Супрун, Радник посольства Німеччини в Україні з питань економічного співробітництва і розвитку пані Даніела Бергельт, Заступник директора GIZ Бюро в Україні, Керівник Проекту «Консультування з ВІЛ/СНІД та підтримка інституцій» пан Ніколас Хемпель та Директор ЮНЕЙДС в Україні пан Яцек Тишко.
Ми у Фейсбуці
Відео
Статті
13.09.2016
7 відомих людей, що живуть з ВІЛ
Світ знає про вірус імунодефіциту людини вже більше 30 років. Вперше про нього заговорили масово в середині 80-х років минулого століття. Весь цей час вчені б'ються над розгадкою його невиліковності, дізнаються нові подробиці про його поведінку в організмі людини, підбирають терапію, яка допомагає ВІЛ-позитивним людям жити повним життям.

читати детальніше >>

читати інші статті про ВІЛ/СНІД >>

читати інші статті про туберкульоз >>


Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.