ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
Задати питання
ВІЛ/СНІД
Туберкульоз
Коллектив високопрофесійних спеціалістів надасть інформацію по всім регіонам України. Консультанти дадуть відповіді на найскладніші питання про профілактику та діагностування ВІЛ-інфекції та туберкульозу, психологи допоможуть повернути надію та повірити в себе і своє майбутнє, а лікарі-інфекціонисти розкажуть про сучасні способи лікування та можливості отримання безкоштовної антиретровирусної терапії.

Останні новини
17.05.2021
Глобальні дані свідчать про збільшення використання PrEP та широке прийняття країнами рекомендацій ВООЗ щодо PrEP
Дані, зібрані Глобальною PrEP мережею, відображені в Глобальному звіті про PrEP, показують, що пероральне використання PrEP зростало у всьому світі, і понад 600 000 людей у 76 країнах отримували PrEP принаймні один раз у 2019 році, а це на 70% більше, ніж у 2018 році.
15.05.2021
150 ТИСЯЧ ПАЦІЄНТІВ ІЗ ВІЛ/СНІД ВДАЛОСЯ ВРЯТУВАТИ ЗА 20 РОКІВ
150 тисяч пацієнтів із ВІЛ/СНІД, туберкульозом, гепатитом вдалося врятувати за останні 20 років епідемії ВІЛ/СНІД в Україні завдяки доступу до безперебійного лікування, АРВ-терапії. У той час, як від СНІДу з 1987 до 2020 року померло 53 547 людей. Саме на статистиці живих, а не померлих наголосили учасники Акції до Всесвітнього дня пам’яті жертв СНІДу.
Ми у Фейсбуці
Відео
Статті
15.01.2021
Вбиває не ВІЛ, а цькування: як жити з ВІЛ в Україні (відео)
80 тисяч українців не знають, що мають ВІЛ, а багато хто приховує хворобу через страх цькування. Тим часом інфіковані за певних умов можуть жити повноцінним життям. Дивіться дві історії ВІЛ-позитивних українців.

читати детальніше >>

читати інші статті про ВІЛ/СНІД >>

читати інші статті про туберкульоз >>


Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.