ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
Задати питання
ВІЛ/СНІД
Туберкульоз
Коллектив високопрофесійних спеціалістів надасть інформацію по всім регіонам України. Консультанти дадуть відповіді на найскладніші питання про профілактику та діагностування ВІЛ-інфекції та туберкульозу, психологи допоможуть повернути надію та повірити в себе і своє майбутнє, а лікарі-інфекціонисти розкажуть про сучасні способи лікування та можливості отримання безкоштовної антиретровирусної терапії.

Останні новини
25.11.2021
Алгоритм тестування на ВІЛ та вірусні гепатити
Цьогоріч минуло 40 років з моменту публікації звіту Центру контролю за захворюваннями США про те, що згодом стане відоме як епідемія ВІЛ. 58 років тому Барух Блумберг виявив Австралійський антиген, що пізніше дозволило виявити вірус гепатиту В. У 1988 році науковці ідентифікували вірус гепатиту С. З того часу медична спільнота навчилася діагностувати, профілактувати, лікувати ВІЛ-інфекцію й вірусні гепатити та супроводжувати людей, які живуть з ВІЛ та гепатитами.
23.11.2021
У Великій Британії схвалили ін'єкцію Cabenuva для лікування ВІЛ
Національний інститут охорони здоров'я та медичного обслуговування Великобританії (NICE) схвалив застосування нового методу ін'єкції лікування ВІЛ. Завдяки цьому люди з ВІЛ зможуть приймати препарати не щодня, а лише один раз на два місяці.
Ми у Фейсбуці
Відео
Статті
15.01.2021
Вбиває не ВІЛ, а цькування: як жити з ВІЛ в Україні (відео)
80 тисяч українців не знають, що мають ВІЛ, а багато хто приховує хворобу через страх цькування. Тим часом інфіковані за певних умов можуть жити повноцінним життям. Дивіться дві історії ВІЛ-позитивних українців.

читати детальніше >>

читати інші статті про ВІЛ/СНІД >>

читати інші статті про туберкульоз >>


Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.