ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail
0 800 50 30 80
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Новини

Перегляд новини


Пропонуємо вашій увазі другий номер Інформаційного вісника Access


02.10.2017
Шановні наші колеги та партнери, раді представити вашій увазі другий випуск Вісника проекту Access. В цьому випуску узагальнено дані щодо звернень клієнтів проекту за липень, серпень та вересень 2017 року.

Цей квартал був для нас насиченим, адже саме в ці місяці ми отримали найбільшу кількість звернень наших клієнтів за всю історію існування проекту - 222 скарги! З одного боку, ми раді, що до нас звертається все більше клієнтів: вони довіряють нам, вирішують з нашою допомогою свої проблемні питання, консультуються з юристом, лікарями, психологами і, зрештою, покращують своє життя.  Але, в той самий час, скарг-звернень менше, на жаль, не стає. І досі вимагають гроші за аналіз на ВІЛ, має місце грубе ставлення медперсоналу до пацієнтів та багато іншого. 

Тому роботи попереду - дуже багато. І ми готові наполегливо працювати й надалі заради безперешкодного доступу до якісних медичних послуг ЛЖВ в Україні. Головна -> Новини -> Перегляд новини

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.