ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail
0 800 50 30 80
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Новини

Перегляд новини


Пропонуємо вашій увазі третій номер Інформаційного вісника Access


05.01.2018
В ці святкові дні ми хочемо поділитись з Вами черговою серією інфографіки про складнощі, з якими стикаються люди, які живуть з ВІЛ в закладах охорони здоров`я (за період жовтень-грудень, 2017).

Всі скарги надходять на Гарячу лінію та фіксуються "зі слів клієнта" ➡️далі спеціалісти опрацьовують/перевіряють/уточнюють дані➡️спільними зусиллями з регіональними НУО всі скарги/складнощі клієнтів максимально оперативно вирішуються!
Дякую всім регіональним партнерам за те, що Ви завжди йдете на зустріч. В такі миті відчувається, що ми всі одна велика команда. Разом змінюємо систему🔊💪
Варто зазначити, що у нас змінились лідери звернень по областям, наразі це - Дніпропетровська, Кіровоградська та Донецька області. З Тернопільської Рівненської, Чернівецької областей та АРК Крим взагалі не надходило звернень (дану інформацію можна аналізувати з різних точок зору: від відсутності належної рекламної кампанії - до відсутності труднощів).
Також варто звернути увагу на те, що не актуальними в даному квартальному періоді виявились проблеми зі складнощами в призначенні препаратів для лікування ОІ та проблеми з видачею дитячих сумішей. 
З додаткових питань щодо розміщеної інформації звертайтесь за адресою: common@saapf.kiev.ua та/або за ☎️тел. (044) 543 13 43

Підготував: Гаряча лінія


Головна -> Новини -> Перегляд новини

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.