ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail
0 800 50 30 80
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Новини

Перегляд новини


Комікси: розвінчуємо міфи про ВІЛ


13.11.2018
За багаторічні роки роботи команда фахівців Гарячої лінії неодноразово стикалась з міфами, які побутують серед населення щодо ВІЛ-інфекції. Ми щоразу розвінчуємо їх, надаємо перевірену інформацію та намагаємось спонукати наших абонентів читати перевірену інформацію в надійних джерелах!

В 2017 році U-report спільно з нашою командою провели опитування щодо вивчення актуальних форм і каналів інформування про ВІЛ-інфекцію серед молоді. В опитуванні взяли участь 12 484 U-репортерів віком 14–34 роки. На запитання: "Яка саме інформація в контексті ВІЛ-інфекції для Вас була б цікавою?" понад половину опитаних відповіли, що їх цікавить інформація про міфи, пов’язані з ВІЛ-інфекцією – 56%, як вберегти себе від ВІЛ – 37,7%, пункти тестування на ВІЛ – 31,4%, шляхи передачі ВІЛ – 21,3%, що таке ВІЛ-інфекція – 11,8%, інше – 2,8%.

А на запитання: "Яка форма інформування про ВІЛ-інфекцію є найцікавішою для Вас?", найчастіше молодь відповідала, що найцікавішою формою інформування про ВІЛ-інфекцію є відеоролики, анімація, комікси – 44,4%, інфографіка, картинки – 29,4%, публікація у Facebook – 25,5%, статті в ЗМІ – 19,4%, спеціалізовані сайти – 15,7%, ТВ-програми – 12,7%, тематичні листівки – 11%, інше – 1,9%.

В результаті ми подумали, а чому б не поєднати брак інформації про міфи, пов’язані з ВІЛ-інфекцією та найпривабливішу форму інформування про ВІЛ-інфекцію - комікси? Саме ця ідея втілилась в життя з допомогою професійної команди Brandloft. Пропонуємо Вашій увазі ряд коміксів, які покликані в легкій, жартівливій формі розвінчати міфи про ВІЛ-інфекцію.Головна -> Новини -> Перегляд новини

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.