ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail
0 800 50 30 80
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Новини

Перегляд новини


В Україні зростає кількість ВІЛ-пацієнтів, які перебувають під медичним наглядом


21.02.2019
Протягом останніх років в Україні стабільно зростає кількість ЛЖВ, які регулярно відвідують заклади охорони здоров’я, де перебувають під медичним наглядом (активний медичний нагляд).

У 2018 р. їхня частка склала 82,5% від загальної кількості офіційно зареєстрованих ВІЛ-позитивних осіб.

Така динаміка є наслідком активної роботи урядового і громадського секторів із залучення пацієнтів з ВІЛ-інфекцією до системи надання медичної допомоги та свідчить про ефективність програм соціально-психологічного супроводу.

Більше половини усіх ВІЛ-інфікованих людей, які офіційно перебувають під наглядом, проживає на територіях Дніпропетровської, Донецької, Одеської областей та в м. Київ. За оцінними даними, в Україні мешкає понад 240 000 ЛЖВ усіх вікових категорій, а під медичним наглядом 2018 р. перебувало лише трохи більше 140 000 осіб.

Джерело: https://phc.org.ua/news/show/v-ukrajini-zrostaje-kilkist-vil-pacijentiv-yaki-perebuvayut-pid-medichnim-naglyadomПідготував: ЦГЗ


Головна -> Новини -> Перегляд новини

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.