ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail
0 800 50 30 80
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Новини

Перегляд новини


ЦЬОГОРІЧ ВИДІЛЕНО ПОНАД 207 МЛН ГРН НА ФІНАНСУВАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПРОФІЛАКТИКИ ВІЛ


13.05.2020
Цього року виділено понад 207 млн грн на фінансування послуг із профілактики вірусу імунодефіциту людини та догляду і підтримки пацієнтів, які живуть із ВІЛ в усіх регіонах України. Завдяки цьому, понад 293 000 людей отримують послуги з профілактики ВІЛ серед груп підвищеного ризику. Більш ніж 27 000 людей отримують послуги із інформування щодо важливості прийому антиретровірусної терапії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З 2019 року ці послуги координує Центр громадського здоров’я України. Партнерами у регіонах є неурядові організації та регіональні Центри громадського здоров’я.

Чернівецький благодійний фонд «Нова сім’я», Всеукраїнський благодійний фонд «ДРОП ІН ЦЕНТР» та БО «100 відсотків життя. Київський регіон» — організації, що надають послуги в регіонах, з найвищою поширеністю коронавірусної хвороби, проінформували клієнтів щодо:

  • перенесення маршрутів та відкриття нових пунктів надання послуг;
  • актуальних графіків роботи;
  • завантаженості пунктів в конкретний період часу. 

Для того, щоб зберегти сталість і безперервність послуг в умовах карантину ЦГЗ та громадські організації розробили інструкції та правила роботи, рекомендації щодо надання послуг в умовах карантину та забезпечили необхідними засоби індивідуального захисту співробітників і клієнтів.

Джерело: https://www.phc.org.ua/news/cogorich-vidileno-ponad-207-mln-grn-na-finansuvannya-poslug-iz-profilaktiki-vilПідготував: ЦГЗ


Головна -> Новини -> Перегляд новини

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.