ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail
0 800 50 30 80
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Новини

Перегляд новини


НА ПЛАТФОРМІ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ЦЕНТРУ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ СТАРТУВАВ НОВИЙ КУРС «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВЕДЕННЯ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ У ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ»


18.05.2020
В Україні зростає кількість ВІЛ-інфікованих дітей. Діти та підлітки, які живуть з ВІЛ-інфекцією, можуть отримувати допомогу в медичних закладах різного рівня.

Новий онлайн-курс допоможе розширити знання та покращити навички щодо:

  • надання медичної допомоги дітям та підліткам, які живуть з ВІЛ-інфекцією в Україні;
  • консультування дітей, підлітків і їхніх родичів. 

Курс містить матеріали щодо діагностики, профілактики та лікування ВІЛ-інфекції у дітей та підлітків, сучасні підходи до організації АРТ та лікування опортуністичних інфекцій. Детальніше про них можна почитати тут.

Матеріали курсу відповідають чинним нормативно-правовим документам, міжнародним стандартам та підходам до ведення випадку ВІЛ-інфекції у дітей.

Онлайн-курс розрахований для підвищення кваліфікації лікарів первинної та вторинної ланок, лікарів-педіатрів та дитячих лікарів-інфекціоністів щодо сучасних підходів ведення випадку ВІЛ-інфекції у дітей.

Дистанційний курс розроблено за сприяння громадської організації «Дитинство – без СНІДу» та Асоціації лікарів за дитинство без СНІДу.

Лекторки:

  • Ірина Возняк, лікарка вищої категорії у «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД» НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України.
  • Наталія Мойсєєва, лікарка у громадській організації «Дитинство – без СНІДу».

Прослухати курс можна тут.

Інструкція, як зареєструватися на платформі дистанційного навчання тут.

Джерело: https://phc.org.ua/news/na-platformi-distanciynogo-navchannya-centru-gromadskogo-zdorovya-ukraini-startuvav-noviy-kursПідготував: ЦГЗ


Головна -> Новини -> Перегляд новини

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.