ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail
0 800 50 30 80
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Новини

Перегляд новини


Діагностика, лікування та супровід осіб із ВІЛ-інфекцією: про що має розказати сімейний лікар


09.11.2020
Запитайте у свого сімейного лікаря про пакет “Діагностика, лікування та супровід осіб із ВІЛ-інфекцією”.

У межах цього пакету пацієнт отримує тестування на ВІЛ-інфекцію та післятестове консультування, взяття під медичний нагляд, призначення антиретровірусної терапії (АРТ), консультування щодо переваг АРТ та оцінка прихильності до лікування, збір скарг, анамнезу, скринінг на туберкульоз; оцінку потреби у соціальному супроводі та психологічній підтримці; визначення приналежності до ключових груп, проведення лабораторних досліджень, видача АРТ-препаратів та супровід дітей, народжених від ВІЛ позитивних матерів у віці до 18 місяців.

Послуга за цим пакетом надається амбулаторно. Отримати її пацієнт може за направленням лікаря, з яким уклав декларацію, за направлення лікуючого лікаря, або звернувшись самостійно без направлення до закладу, який має відповідний договір з НСЗУ.

У наступному році за пакетом “Діагностика, лікування та супровід осіб із ВІЛ-інфекцією” НСЗУ планує ввести індикатори якості надання медичних послуг. Цими індикаторами стануть - частка осіб на АРТ через 12, 24 та 36 місяців після початку лікування та частка осіб на АРТ, які мають невизначальний рівень вірусного навантаження. Також планується, що АРТ-препарати для ВІЛ-інфікованих пацієнтів видаватимуть лікарі первинної ланки.

Джерело: Урядовий порталПідготував: адмін


Головна -> Новини -> Перегляд новини

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.