ВІЛ/СНІД Туберкульоз
на головну
UA / RU
Загальнонаціональна гаряча лінія
з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу
0 800 500 451
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail
0 800 50 30 80
Графік консультування спеціалістів
Задати питання в чаті Написати листа на e-mail

Новини

Перегляд новини


Перше в Європі повне ін'єкційне лікування ВІЛ


21.12.2020
ВІЛ-позитивні жителі Європи вже скоро зможуть отримувати ін'єкційне лікування тривалої дії, завдяки якому їм не доведеться щодня приймати таблетки.

Ін'єкція робиться раз або два рази на місяць, що дозволить скоротити частоту прийому антиретровірусної терапії з 365 раз до 12 або 6 в рік. Як повідомляється на сайті фармкомпанії ViiV, європейська комісія випустила дозвіл на реалізацію ін'єкцій і таблеток каботегравіру для використання з ін'єкцією і таблетками рілпівіріну компанії Janssen.

Восени цього року каботегравір отримав статус проривної терапії від FDA.

Комбінація ін'єкцій призначена для підтримуючого лікування дорослих з невизначуваним вірусним навантаженням. Вона також може бути застосована, якщо вірус ще не розвинув резистентність до певного класу антитіл проти ВІЛ.

Рішення схвалити таке лікування Комітет EMA з ліків для людини прийняв на основі результатів трьох рандомізованих відкритих клінічних випробувань III фази. У них взяли участь чоловіки і жінки з ВІЛ, які ніколи не приймали АРВ-препарати. Ці дослідження довели безпеку і ефективність схеми лікування з використанням рілпівіріну і каботегравіру при призначенні кожні чотири або вісім тижнів.

Джерело: https://viivhealthcare.com/Підготував: адмін


Головна -> Новини -> Перегляд новини

Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.