Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

$118,5 млн для України на боротьбу із розповсюдженням ВІЛ/СНІД

США планує виділити Україні $118,5 млн для боротьби із розповсюдженням ВІЛ/СНІД терміном на два роки за програмою PEPFAR.

У Варшаві пройшло спільне засідання PEPFAR, Глобального фонду та української делегації, на якому обговорювали операційний план допомоги Україні на 2023 рік та планування програм Глобального фонду на 2024-2026 роки протидії ВІЛ та туберкульозу в умовах війни росії проти України.

Доктор Джон Нкенґасонґ, глобальний координатор США з питань СНІДу, анонсував виділення загального фінансування Україні з боку PEPFAR. Крім цього, Глобальний фонд також анонсував виділення 157 млн доларів допомоги на 2024-2026 роки.

«Хочу подякувати партнерам за збільшення обсягу підтримки України під час війни. Сьогодні ворог продовжує майже щоденно знищувати медичну інфраструктуру нашої країни. Значну частину бюджету Україна направляє на фінансування ЗСУ. В таких умовах без підтримки країн-партнерів та міжнародних організацій самостійно ми б не змогли забезпечити належний рівень профілактики та лікування пацієнтів із ВІЛ/СНІД», – сказав голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

Слуга народу

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).