Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства

Щорічно у всьому світі кампанію «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» проводять з 25 листопада – Міжнародного дня ліквідації насильства щодо жінок і до 10 грудня – Дня прав людини. Громадські та державні організації, бізнеси, медіа та небайдужі активісти в ці дні посилюють свій голос у питаннях захисту жертв і протидії домашньому насильству.

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.Ради Європи, в рамках проєкту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні», підготувала матеріали, якими можна скористатися, щоб більше дізнатися, як протидіяти насиллю.

Відеоролик «Розкажи дорослому, якому довіряєш» – про попередження сексуального насильства щодо дітей у колі довіри;

Буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді.

Відеоролик «Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань у спорті.

Серія із 6-ти навчальних відеоуроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій»:

Усі матеріали проекту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні», доступні на сайті Офісу Ради Європи, які можуть використовуватися педагогічними працівниками, соціальними педагогами, практичними психологами під час проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо запобігання насильства.

Джерело: https://www.coe.int/Підготував: адмін
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).