Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

2023: Звіт Глобального фонду про результати роботи

2022 рік став роком стрімкого прискорення боротьби Глобального фонду з ВІЛ, туберкульозом та малярією. Програми боротьби з цими трьома захворюваннями продемонстрували впевнене відновлення після того, як їх перервала пандемія COVID-19. Після того, як у 2020 році успіхи останніх двох десятиліть різко змінилися, а наступного року відбулося лише часткове відновлення, у 2022 році було спрямовано на антиретровірусне лікування ВІЛ більше людей, ніж будь-коли раніше, а також виявлено та розпочато лікування більшої кількості людей з туберкульозом. 

У звіті Глобального фонду докладно описано про надання життєво-необхідних послуг людям, які живуть з ВІЛ, туберкульозом та малярією та підтримку країн та спільнот у прискоренні їх відновлення після пандемії COVID-19 і створення стійких систем охорони здоров’я, здатних реагувати на поточні та майбутні загрози. 

У 2022 році послуги з профілактики ВІЛ збільшилися на 22% порівняно із 2021 роком. Глобальний фонд і на далі продовжує інвестування задля повернення світу на шлях викорінення СНІДу, туберкульозу та малярії, а також щоб зробити світ більш справедливим та безпечним від майбутніх загроз.

“Наші досягнення є результатом зусиль широкого кола учасників, що входять до партнерства Глобального фонду, включаючи уряди, агенції, двосторонніх партнерів, приватний сектор, групи громадянського суспільства та людей, які торкнулися цих трьох захворювань”, – йдеться у звіті

https://reliefweb.int/report/world/global-fund-results-report-2023

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).