Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

aidsmap припиняє роботу

Одне з найстаріших експертних видань про ВІЛ aidsmap припиняє роботу в липні 2024 року. 

Цю інформацію оприлюднила редакція aidsmap 1 липня.  

“З важким серцем ми оголошуємо про запропоноване закриття нашої улюбленої благодійної організації NAM aidsmap цього місяця. Після 37 років піонерської роботи в журналістиці в сфері здоров’я, залученні громад та розширенні можливостей за допомогою інформації, цього літа ми припинимо роботу. — йдеться на сайті видання. 

NAM Publications (відома як aidsmap) — це благодійна організація зі Сполученого Королівства. Організація з 1987 року працювала, щоб змінити життя, обмінюючись інформацією про ВІЛ та СНІД. 

NAM було засновано волонтерами з лодонського центру лесбійок і геїв у1987 у той час, коли не було ефективного лікування ВІЛ, коли істерія щодо СНІДу була широко поширеною та було дуже мало надійної інформації. Протягом багатьох років aidsmap залишається джерелом точної та надійної інформації про ВІЛ, охоплюючи ключові наукові події та роблячи інформацію про лікування, профілактику та підтримку доступною для широкої аудиторії. Aidsmap допоміг людям з ВІЛ отримати доступ до медичної допомоги та рятівних ліків, які зараз доступні; вони виступали за PrEP і були ключовим гравцем у підтримці та поширенні знань про те, що ефективне лікування ВІЛ означає відсутність ризику передачі статевим шляхом (принцип UequalsU, української НдорівнюєН). 

Серед причин припинення роботи, в aidspan відмічають, що сектор ВІЛ стикається з численними викликами та невизначеністю. З ширшим доступом до профілактики та лікування, а також із більш широким доступом до інформації,  стає дедалі важче отримати фінансування в умовах зростання витрат. 

 

Команда Загальнонаціональної гарячої лінії з ВІЛ/СНІД висловлює подяку aidsmap за багаторічне експертне висвітлення новин та інновацій в сфері ВІЛ. 

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).