Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

CDC включили ін’єкційний каботегравір в керівництво по доконтактной профілактики ВІЛ

Центри з контролю і профілактики захворювань (CDC) представили нові рекомендації щодо доконтактної профілактики ВІЛ. Проєкт оновлення містити кілька помітних змін.

Що стосується показань до ДКП, то лікарям рекомендується інформувати всіх сексуально-активних дорослих і підлітків про ДКП, а критерії для визначення того, хто може отримати препарати — спрощено.

АРВ-препарат Трувада (тенофовір дизопроксилу фумарат / емтрицитабін) залишився рекомендованим варіантом ДКП для всіх дорослих і підлітків. У керівництві говориться, що прийом Трувада «на вимогу» до і після сексу виявився ефективним для чоловіків, які практикують секс з чоловіками.

Препарат Дескові (тенофовір алафенамід / емтрицитабін) був схвалений як альтернатива для сексуально активних чоловіків і трансгендерних жінок, які входять до групи ризику. Однак для людей, які можуть отримати ВІЛ через вагінальний секс, FDA не схвалило цей препарат.

Також в нові рекомендації увійшли внутрішньом’язові ін’єкції каботегравіру в якості третього варіанту ДКП для чоловіків і жінок, у яких є ризик отримати ВІЛ статевим шляхом.

Джерело: https://www.poz.com/article/cdc-releases-draft-updated-prep-guidelines
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).