Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

ЦЬОГОРІЧ ВИДІЛЕНО ПОНАД 207 МЛН ГРН НА ФІНАНСУВАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПРОФІЛАКТИКИ ВІЛ

Цього року виділено понад 207 млн грн на фінансування послуг із профілактики вірусу імунодефіциту людини та догляду і підтримки пацієнтів, які живуть із ВІЛ в усіх регіонах України. Завдяки цьому, понад 293 000 людей отримують послуги з профілактики ВІЛ серед груп підвищеного ризику. Більш ніж 27 000 людей отримують послуги із інформування щодо важливості прийому антиретровірусної терапії.

З 2019 року ці послуги координує Центр громадського здоров’я України. Партнерами у регіонах є неурядові організації та регіональні Центри громадського здоров’я.

Чернівецький благодійний фонд «Нова сім’я», Всеукраїнський благодійний фонд «ДРОП ІН ЦЕНТР» та БО «100 відсотків життя. Київський регіон» — організації, що надають послуги в регіонах, з найвищою поширеністю коронавірусної хвороби, проінформували клієнтів щодо:

  • перенесення маршрутів та відкриття нових пунктів надання послуг;
  • актуальних графіків роботи;
  • завантаженості пунктів в конкретний період часу.

Для того, щоб зберегти сталість і безперервність послуг в умовах карантину ЦГЗ та громадські організації розробили інструкції та правила роботи, рекомендації щодо надання послуг в умовах карантину та забезпечили необхідними засоби індивідуального захисту співробітників і клієнтів.

Джерело: https://www.phc.org.ua/news/cogorich-vidileno-ponad-207-mln-grn-na-finansuvannya-poslug-iz-profilaktiki-vilПідготував: ЦГЗ
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).