Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Діагностика, лікування та супровід осіб із ВІЛ-інфекцією: про що має розказати сімейний лікар

Запитайте у свого сімейного лікаря про пакет “Діагностика, лікування та супровід осіб із ВІЛ-інфекцією”.

У межах цього пакету пацієнт отримує тестування на ВІЛ-інфекцію та післятестове консультування, взяття під медичний нагляд, призначення антиретровірусної терапії (АРТ), консультування щодо переваг АРТ та оцінка прихильності до лікування, збір скарг, анамнезу, скринінг на туберкульоз; оцінку потреби у соціальному супроводі та психологічній підтримці; визначення приналежності до ключових груп, проведення лабораторних досліджень, видача АРТ-препаратів та супровід дітей, народжених від ВІЛ позитивних матерів у віці до 18 місяців.

Послуга за цим пакетом надається амбулаторно. Отримати її пацієнт може за направленням лікаря, з яким уклав декларацію, за направлення лікуючого лікаря, або звернувшись самостійно без направлення до закладу, який має відповідний договір з НСЗУ.

У наступному році за пакетом “Діагностика, лікування та супровід осіб із ВІЛ-інфекцією” НСЗУ планує ввести індикатори якості надання медичних послуг. Цими індикаторами стануть – частка осіб на АРТ через 12, 24 та 36 місяців після початку лікування та частка осіб на АРТ, які мають невизначальний рівень вірусного навантаження. Також планується, що АРТ-препарати для ВІЛ-інфікованих пацієнтів видаватимуть лікарі первинної ланки.

Джерело: Урядовий порталПідготував: адмін
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).