Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Для боротьби з ВІЛ одобрено вагінальне кільце, на черзі Quadrimune

Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила застосування контрацептивного вагінального кільця з дапівіріном — воно довело свою ефективність в профілактиці ВІЛ серед жінок.

Тепер препарат може бути представлений для широкого використання в різних країнах. Про це розповів розробник кільця – Міжнародне партнерство по бактерицидним речовинам (IPM). За словами представників компанії, в країнах Африки на південь від Сахари жінки постійно стикаються з високим ризиком інфікування. Близько 60% всіх нових випадків захворювання на ВІЛ припадають на жінок.

Дослідження показали, що жінки, які користувалися кільцем з дапівіріном, отримували ВІЛ на 39% рідше, ніж група плацебо, отримувала вагінальне кільце без діючої речовини, або ті, хто використовував традиційні заходи захисту.

Крім того, ВООЗ готується схвалити новий препарат під назвою Quadrimune від індійського виробника дженериків Cipla. Як пише The New York Times, цей препарат має зручну форму для вживання та смак полуниці, а тому його можна давати немовлятам з ВІЛ. Quadrimune випускається у формі мікроскопічних гранул – не більш цукрової піщинки. Їх можна додавати в будь-які продукти. Він містить чотири антиретровірусних препарати: ритонавір, лопінавір, абакавір та ламівудин. Гранули спочатку покривають полімером, яка не розчиняється до тих пір, поки не досягне області шлунка, а потім смаковою речовиною.
Вартість однієї щоденної дози не перевищуватиме 1 долара.

 

Джерело: The New York TimesПідготував: адмін
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).