Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Фахівці Гарячої лінії доєдналася до розробки національних стандартів з індексного тестування

Експерти Загальнонаціональної Гарячої лінії з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу взяли участь у робочій групі по розробці національних стандартів операційних процедур (СОП) по індексному тестуванню на ВІЛ та надали рекомендації до відповідного документу.

Метою розробки даного документу є запровадження єдиних стандартів проведення індексного тестування в закладах охорони здоров’я (ЗОЗ), якого має дотримуватись персонал ЗОЗ, долучений до надання послуг з індексного тестування на ВІЛ. Саме тому в національних стандартах операційних процедур по індексному тестуванню не тільки надано визначення поняття «індексного тестування», його значення та основні засади, але й покроково описано алгоритм проведення самої процедури індексного тестування. Окрім того, в документі надано приклади щодо того, як діяти консультанту з індексного тестування у різних випадках та рекомендації для клієнтів «Як сказати партнеру про свій ВІЛ-позитивний статус та залучити його до тестування на ВІЛ».

Ініціатором розробки стандартів виступив ДУ «Центр громадського здоров’я України МОЗ України». А до процесу фіналізації СОП також були підключені представники таких міжнародних та українських організацій, як CDC Ukraine, USAID, PEPFAR, БО «100% Життя», PACT, ITECH. Наразі документ знаходиться в процесі фіналізації та затвердження. І як тільки він буде прийнятий, ми обов’язково повідомимо про це на наших ресурсах.

Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).