Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

FDA схвалило перший диспергований препарат для ВІЛ-позитивних дітей

Управління з нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) схвалило перший подрібнений комбінований препарат для лікування дітей із ВІЛ – Triumeq PD, повідомив розробник препарату, фармкомпанія ViiV Healthcare.

Triumeq – це комбінація з фіксованою дозою абакавіру, долутегравіру та ламівудину. Раніше препарат застосовувався для лікування ВІЛ-1 у дорослих та дітей з масою тіла не менше 40 кг.У жовтні минулого року ViiV Healthcare подала заявку до FDA на затвердження подрібненої таблетованої форми для лікування ВІЛ у дітей. Нині її схвалили. Крім того, регулятор дозволив внести зміни в інструкції для стандартних таблеток Triumeq (комбінація долутегравіру 50 мг, абакавіру 600 мг та ламівудину 300 мг). Тепер препарат може бути призначений пацієнтам за мінімальної ваги 25 кг.

Напередодні FDA схвалило використання ін’єкційного антиретровірусного препарату Cabenuva (каботегравір та рілпівірін) для підлітків. Його зможуть застосовувати підлітки з пригніченим вірусним навантаженням віком від 12 років та вагою не менше 35 кг.

Джерело: https://spid.center/ru/posts/7517
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).