Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Франція: екстрена контрацепція буде безкоштовною

З 2023 року препарати для екстреної контрацепції стануть безкоштовними для жінок у країні. Міністр охорони здоров’я Франсуа Брон оголосив про те, що відтепер француженки не платитимуть за так звані “ранкові пігулки”.

Таким чином, новий міністр охорони здоров’я Франсуа Брон намагається вирішити одразу дві проблеми: зростання статевих інфекцій і доступність медикаментів для екстреного запобігання небажаній вагітності.

Досі засоби екстреної контрацепції були безкоштовними лише для неповнолітніх без рецепту і для жінок до 26 років за рецептом. Але скоро можна буде отримати доступ до «екстренної контрацепції в аптеках» без будь-яких обмежень.

Турбота про молодь

Франсуа Брон також зазначив, що хоче зробити скринінг на ІПСШ безкоштовним до 26 років. Молодь «є частиною населення, що найбільше постраждав від цих інфекцій», — говорить Франсуа Брон. І додає, що їх збільшення «викликає занепокоєння». Ось чому наголос буде зроблено на профілактику і скринінг, «щоб якомога раніше боротися з цими інфекціями».

Нагадуємо, у червні 2021 року Європейський парламент прийняв резолюцію про сексуальне та репродуктивне здоров’я та права жінок. Ця резолюція закликає держави-члени забезпечити доступ до абортів, контрацепції та статевого виховання.

Торік у лютому кілька депутатів Європарламенту закликали поставити сексуальне здоров’я в центр пріоритетів ЄС. Депутат Європарламенту від Франції Ірен Толлере заявила, що «цей рішучий і своєчасний заклик Європейського парламенту» вимагає дій з боку держав-членів. Тому що необхідно «поставити гендерну рівність, сексуальне здоров’я та права в центр європейського порядку денного».

Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).