Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Гаряча лінія стала комунікаційним партнером ДУ “ЦГЗ МОЗ України” щодо PrEP

Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІДу та туберкульозу стала інформаційним партнером Центру громадського здоров’я (ЦГЗ) МОЗ України з доконтактної профілактики ВІЛ (PrEP). Нещодавно ЦГЗ запустив онлайн платформу, на якій відображена ключова інформація щодо PrEP – https://prep.phc.org.ua/  Телефон Гарячої лінії – 0 800 500 451 – вказаний як основний номер за яким відвідувачі сайту можуть дізнатися будь-яку інформацію щодо PrEP.

На платформі можна знайти усю найбільш важливу інформацію з теми доконтактної профілактики ВІЛ, а саме: роз’яснення що таке PrEP і кому вона буде корисна; що робити людині, яка хоче приймати доконтактну профілактику; правила прийому PrEP та де її можна безкоштовно отримати. Окрім цього, на порталі всі бажаючі можуть ознайомитись з історіями успіху реальних людей, які завдяки прийому PrEP зробили своє життя більш безпечним та щасливішим.

А ми нагадуємо, що дізнатися більше про прийом PrEP та отримати відповіді на свої питання щодо цього, ви завжди можете звернувшись до Гарячої лінії з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу або написавши в онлайн-чат на нашому сайті, або подзвонивши консультантам по телефону 0 800 500 451 у будні дні з 10.00 до 18.00.

Діяльність з розширення доступу до послуг з отримання PrEP Гаряча лінія здійснює в рамках реалізації проекту ««ACCESS Pro: Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через сучасні інформаційні системи та кращий зв’язок з послугами, в рамках програми PEPFAR» за 100% фінансування проекту Федеральним агентством «Центри з контролю та профілактики захворювань США» (CDC) в рамках Надзвичайного плану президента США подолання ВІЛ/СНІДу (PEPFAR)» в рамках виконання умов договору про надання субгранту між Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та Замовником  № 001-CDC-20 від 02.10.2020 року.

Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).