Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Генна терапія у боротьбі з ВІЛ

Експерти компанії American Gene Technologies (AGT) запустили перший етап клінічних досліджень препарату AGT103-T для клітинної та генної терапії ВІЛ. За даними Еuropean Рharmaceutical Review, під час першого дослідження на людях буде оцінюватись безпечність та ефективність AGT103-T – продукту для клітинної та генної терапії ВІЛ.

В ході дослідження шести відібраним пацієнтам, які живуть з ВІЛ, ввели їх власні Т-лімфоцити CD4, збагачені іншими генетично модифікованими клітинами, здатними реагувати на ВІЛ і протистояти інфекції. Мета випробувань – оцінити безпеку препарату і можливі імунні відповіді на ВІЛ. За учасниками, які отримували AGT103-T, спостерігатимуть протягом шести місяців. Після цього вони будуть включені в обов’язкове 15-річне довгострокове спостереження, якому повинні піддаватися всі продукти генної терапії.

«Лікування перших людей нашим продуктом – важливий крок вперед і кульмінація проектування, розробки, виготовлення та затвердження генного продукту для випробувань на людях. Ми вважаємо, що ця терапія здатна змінити здатність організму боротися з ВІЛ, і перше дослідження на людях є першим кроком до розуміння того, що ми можемо досягти за допомогою цього інноваційного підходу», – сказав д-р Девід Пауза, головний науковий керівник American Gene Technologies (AGT), біотехнологічної компанії, яка розробила AGT103-T.

Джерело: https://www.europeanpharmaceuticalreview.com/news/155658/first-patient-treated-with-potentially-curative-hiv-cell-and-gene-therapy/
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).