Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Глобальний фонд уклав угоду щодо зниження цін на препарати для лікування ВІЛ

В кінці серпня Глобальний фонд оголосив про угоду з виробниками непатентованих фармацевтичних препаратів щодо значного зниження цін на новітні ліки від ВІЛ. Це дозволить надавати таблетки TLD на одну людину протягом року за ціною, меншою ніж 45 доларів.

«Це покращення цін – зниження на 25% – дозволить урядам країн з обмеженими ресурсами розширити доступ до критично важливих послуг з ВІЛ», – йдеться у заяві. Таблетка «три в одному» поєднує препарати тенофовіру дизопроксилу фумарат, ламівудін і долутегравір. Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендувала цей препарат як кращий метод лікування ВІЛ першої лінії для дорослих і підлітків, оскільки він швидко пригнічує вірус, що викликає СНІД, має менше побічних ефектів і його легко приймати, наголошується в заяві.

«Країни, які найбільше постраждали від ВІЛ, стикаються з величезними фінансовими обмеженнями, і мільйони людей, інфікованих ВІЛ, як і раніше, не мають доступу до якісного лікування», — заявив у своїй заяві голова Глобального фонду Пітер Сендс. – «Зниження цін на TLD означає, що уряди та інші виконавці грантів Глобального фонду можуть розширити програми лікування та вкладати більше коштів у профілактику, рятуючи більше життів та знижуючи кількість нових інфекцій».

Заява від 30 серпня була зроблена після того, як Глобальний фонд разом з ЮНЕЙДС, Фондом Білла та Мелінди Гейтс та іншими партнерами у 2017 році уклали ліцензійні угоди, які гарантують, що TLD може бути доступний у країнах з низьким та середнім рівнем доходу за ціною до 75 доларів США на людину на рік. За даними Ініціативи Клінтона щодо доступу до охорони здоров’я, завдяки цій угоді ще близько 19 мільйонів людей, які живуть із ВІЛ в умовах обмежених ресурсів, сьогодні отримують TLD.

The Hindu

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).