Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Глобальний Фонд розпочинає в Україні антикорупційну кампанію «Час повідомляти!»

В Міжнародний день боротьби з корупцією Глобальний Фонд розпочинає свою кампанію “Час повідомляти!”, направлену на заохочення людей інформувати про будь-які порушення, які перешкоджають наданню ліків, предметів медичного призначення та послуг людям, які їх потребують. Кампанія буде заохочувати людей повідомляти про випадки, коли вони змушені платити за отримання ліків і послуг, які фінансуються Глобальним фондом.

Кампанія буде орієнтована на центри зменшення шкоди по всій країні. Кампанія буде проводитися за участю засобів масової інформації і супроводжуватися поширенням брошур і плакатів, присвячених стратегічним напрямкам діяльності. Офіс Генерального інспектора Глобального фонду буде працювати в тісній взаємодії з партнерами, наприклад Національної «Гарячої лінією» з питань замісної підтримувальної терапії, групами громадянського суспільства, такими як організація «Transparency International Україна», і організаціями, які беруть участь у реалізації грантів.

Глобальний фонд є організацією 21-го століття, призначеною для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Працюючи з партнерами по всьому світові, Глобальний фонд зберіг мільйони життів, завдяки втіленню програм  профілактики, лікування,  догляду та підтримки , завдяки підтримці та розвітку громадського суспільства, зміцнення місцевих систем охорони здоров’я та покращення економіки.

Іноді, через злочини, ліків, продукти чи послуги, які фінансує Глобальний фонд, не досягають людей, які потребують здоров’я.

Глобальний фонд має нульову терпимість до правопорушення і прагне до того, що його інвестиції використовувались лише відповідально, доцільно та в ефективний спосіб.

Якщо ви підозрюєте, будь-який обман чи зловживання в програмах, які  фінансує Глобальний фонд, зафіксуйте правопорушення та повідомте інспектора Бюро Глобального фонду. Глобальний фонд високо оцінить також пропозиції щодо профілактики таких порушень.

Голосно заявляючи про порушення, ви допомагаєте Глобальному фонду  зберегти життя, а також боротися з корупцією у нашій країні.

Якщо пацієнти стикаються з випадками корупції Глобальний Фонд пропонує публікувати заяви у соціальних мережах і супроводжувати їх надписом:

Я повідомляю проти корупції! Якщо ви підозрюєте порушення в програмах що фінансуються Глобальним фондом, час повідомляти! www.ispeakoutnow.org

Я повідомляю про порушення мого права на безкоштовне лікування! Замісна підтримувальна терапія безкоштовна. Якщо вас вимагають за неї платити, час повідомляти!

Також про порушення можна повідомити до всеукраїнської національної ЗПТ гарячої лінії 0-800-507-727

Facebook: https://goo.gl/6RG7mV

Linkedin: https://goo.gl/Cdgst4

Twitter: https://goo.gl/ukzyvX

 

Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).