Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

HHS оновив рекомендації щодо лікування ВІЛ у дітей та підлітків

Департамент охорони здоров’я та соцзабезпечення США (HHS) представивнові рекомендації щодо лікування ВІЛ у дітей та підлітків. Вони включили застосування ін’єкційного препарату тривалої дії каботегравир+рилпивирин.

Дітям старше двох років та вагою від 14 кг, які не приймали АРТ, рекомендується розпочинати терапію на основі інгібіторів інтегрази (INSTI) зі схеми біктегравід+емтрицитабін+тенофовіру алафенаміду.Переважною схемою лікування для малюків старше 3 місяців експерти назвали абакавір + ламівудін / емтрицитабін. Цю комбінацію тепер можна прописувати доношеним дітям від народження, але для цього їм потрібно провести тест на аллель HLA-B5701 – для призначення схеми результат тесту має бути негативним.

Доравірин + нуклеозидний інгібітор зворотної транскриптази (НДТ) можна призначати замість терапії на основі ННДОТ (ненукліозидний інгібітор зворотної транскриптази) для дітей та підлітків від 35 кг.

Раніше FDA схвалило використання ін’єкційного антиретровірусного препарату Cabenuva (каботегравір та рілпівірін) для підлітків. Його зможуть застосовувати ті з них, у кого пригнічено вірусне навантаження та кому виповнилося 12 років і вага становить не менше 35 кг.

У березні цього року американський регулятор схвалив перший подрібнений комбінований препарат для лікування дітей із ВІЛ – Triumeq PD.

Підготував: https://clinicalinfo.hiv.gov/en/guidelines/pediatric-arv/whats-new-guidelines?view=full
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).