Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

IAS 2025: Найбільша у світі наукова конференція з ВІЛ пройде в Кігалі, Руанда

Міжнародне товариство зі СНІДу, IAS,  оголосило, що IAS 2025, 13-та конференція IAS з науки про ВІЛ, пройде в Кігалі, Руанда, з 14 по 17 липня 2025 р.   

«IAS 2025 стане важливою точкою роздумів для колективного підбиття підсумків того, як і якими способами можна розширити та прискорити досягнення в галузі науки про ВІЛ, щоб покласти край СНІДу як загрозі громадській охороні здоров’я», — зазначила Беатріс Грінштейн, обраний президент IAS та міжнародний голова IAS 2025.  «Оскільки для досягнення цілей до 2030 року залишилося всього п’ять років, дуже важливо, щоб глобальний науковий порядок денний у галузі ВІЛ зробив ще більш глибокий внесок у підтримку більш справедливих заходів у відповідь на ВІЛ. Ця конференція надає дослідникам, правозахисникам, спільнотам та політикам потужну платформу для спільного просування цих заходів реагування». 

 Конференція IAS з науки про ВІЛ є найвпливовішою у світі зустріччю, присвяченою дослідженням ВІЛ та їх застосуванню. Виконавча рада IAS, за рекомендаціями свого представницького комітету з конференцій, вибрала Кігалі як місто-організатор IAS 2025 після оцінки факторів, у тому числі перевіреної репутації Руанди як центру міжнародних зустрічей та конференцій, її конференц-центру світового класу та того факту, що Громадяни Африки з усього континенту можуть в’їжджати до Руанди без візи. 

Щоб ще більше розширити доступ до конференції, IAS надасть сотні стипендій та запропонує значні знижки на реєстрацію для молодих людей та людей з країн з низьким рівнем доходів, а також надасть безкоштовний онлайн-доступ до всіх основних сесій конференції через два місяці після конференції. 

  

Реєстрація відкриється у листопаді 2024 року. Для отримання додаткової інформації про IAS 2025 відвідайте сайт IAS. 

Джерело IAS 

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).