Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Кількість людей з ВІЛ, вакцинованих від коронавірусу, вища у країнах з високим рівнем доходу

Американські вчені оцінили частку ВІЛ-позитивних людей із різних країн, які вакцинувалися від коронавірусу. За їхніми словами, це перше дослідження рівнів вакцинації проти COVID-19 у міжнародній когорті людей, які живуть із ВІЛ. Результати роботи опубліковані у Journal of Infectious Diseases.

У ході дослідження фахівці використали дані міжнародного дослідження REPRIEVE – воно було присвячене профілактиці серцево-судинних захворювань у людей із ВІЛ. У ньому брали участь 6952 особи віком 45–70 років. Вони проживали у країнах з різним рівнем доходу: Бразилії, Ботсвані, Канаді, Гаїті, Індії, Перу, ПАР, Іспанії, Таїланді, Уганді, США та Зімбабве.Вчені підрахували, що до кінця липня цього року від COVID-19 прищепилися 55% із усіх учасників. Найбільший відсоток вакцинованих серед людей із ВІЛ зареєстрували у США (72%), Перу (69%) та Бразилії (63%). Найнижчі показники були у ПАР (18%), Уганді (3%). На Гаїті цей показник взагалі становив 0%.

Автори дослідження вважають, що медична влада різних країн має врахувати отримані результати та забезпечити вакцинацію від коронавірусу серед людей з ВІЛ.

Підготував: https://academic.oup.com/jid/advance-article/doi/10.1093/infdis/jiab575/6431673
Повернутись Назад
About Admin 729 Articles
Врач-консультант Национальной линии по вопросам ВИЧ/ТБ

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).