Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Комунікаційник/ця на Гарячу лінію з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу (продовжено до 01.12)

  1. Загальна інформація

Замовник послуг: БО «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» в рамках проєкту «Загальнонаціональна гаряча лінія з питань туберкульозу та ВІЛ/СНІД» (Далі – «ГЛ») в рамках виконання умов Угоди № 058-GF-23 від 02.01.2023 року про надання гранту за фінансової підтримки БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» за кошти Глобального Фонду по боротьбі з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом та малярією.

 2.        Умови надання послуг та здійснення оплати:

2.1.    Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору про надання послуг.

2.2.    Вартість послуг, обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуг, і вартості години. Розрахунок вартості послуг наступний: Вартість години помноженої на кількість годин за один календарний рік.

2.3.    Консультування здійснюється за місцем перебування надавача послуг та з офісу (м. Київ, лівий берег) організації (за потреби).

2.4.    Надавач послуг надає послуги на власний ризик, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, а самостійно на власний розсуд надає замовлені послуги, для чого використовує власні засоби та матеріали.

2.5.    За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні).

2.6.    Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання та прийняття у повному обсязі та підписання Акту про надання послуг.

3.        Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу:

Планується підтримання пропозицій в кількості 1 (одного) надавача послуг. Обов’язковою умовою конкурсу є наявність ФОП 3-ї групи ЄП, який не перебуває в стані припинення з відповідним КВЕД 70.21 Діяльність у сфері зв’язків із громадськістю (або інший релевантний послугам КВЕД), або можливість оперативного оформлення відповідного ФОП.

4.        Термін надання послуг:

листопад– грудень 2023 (з можливою пролонгацією).

 5.        Обсяг послуг (технічне завдання), кваліфікаційні вимоги та критерії відбору знаходяться в розгорнтуому оголошенні, що є додатком до цього оголошенняОголошення 09_Консультант з комунікацій.

Перелік документів, які необхідно подати:

1.    Заповнений, підписаний та відсканований Додаток №1 до оголошення (пропозиція по оплаті послуг (грн. за годину консультування)Додаток 01_Деталізація розрахунку вартості години.

2.    Заповнена, підписана та відсканована інформація щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма: Додаток 2 додається до оголошення)Додаток 02_Дані щодо оплати виконавця.

3.    Усі документи, які вимагаються Додатком до оголошення (зокрема резюме та сертифікати).

4.    Для фізичних осіб підприємців необхідно, до перелічених вище документів, надати скан-копію Свідоцтва про державну реєстрацію або Виписки з ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, а також скан-копію витягу з ЄДР, датовану не пізніше 2015 роком.

Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Особливі умови:

1.    Документи подаються в електронному вигляді на адресу common@saapf.kiev.ua з поміткою в темі листа «Комунікаційник/ця».

2.    Термін подання документів: до 01 грудня 2023 року, реєстрація документів завершується о 12.00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в БО «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДУ» контактний е-mail: common@saapf.kiev.ua.

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).