Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

«Комунікація з людьми, які зазнали травми внаслідок війни» — новий курс на платформі НСЗУ

Триває місяць поінформованості про посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). За даними Національної служби здоров’я України, за 2022-2023 рік діагноз посттравматичний стресовий розлад був встановлений 19 545 людям в Україні.  

За різними оцінками ПТСР може розвиватися у 12–20% людей, які пережили травматичну подію або були її свідками. Впродовж більш ніж вже двох років повномасштабної війни, очевидно, що кількість людей зі встановленим діагнозом ПТСР збільшилась. 

На платформі НСЗУ з’явився навчальний курс курс «Комунікація з людьми, які зазнали травми внаслідок війни». 

Курс розроблений для допомоги медичним і соціальним працівникам розвинути навички турботливої комунікації. Курс створений за ініціативи Міністерства охорони здоровʼя України для HealthLink.Recovery за фінансової підтримки БО «100% ЖИТТЯ» в рамках реалізації проєкту «HealthLink: Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Серед партнерів проєкту — Центр психічного здоров’я та реабілітації «Лісова поляна», Національна психологічна асоціація, БФ «Сильні» та Veteran Hub. Розробляли курс експертки з комунікацій стратегічного бюро Superwise. 

“Над курсом працювали досвідчені психологині та психотерапевтки. Вони знають, як допомогти побудувати довірливі стосунки з людиною, яка отримала травму, а також створити безпечне та інклюзивне середовище”, — йдеться у повідомленні розробників курсу. 

 

Курс безоплатний і доступний на платформі Академії НСЗУ. Щоб розпочати навчання, потрібно авторизуватися за лінком: https://academy.nszu.gov.ua/login/index.php та обрати відповідний курс. 

 

Нагадуємо, що Загальнонаціональна гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу є офіційним партнером Всеукраїнської програми “Ти як” за ініціативи Першої леді Олени Зеленської.  

 

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).