Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу»

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
ФОНД ПРОФІЛАКТИКИ ХІМІЧНИХ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ ТА СНІДУ
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД
Потрібна допомога
Ми завжди раді вам допомогти
з питань туберкульозу
з питань ВІЛ/СНІД

Консультант/ка по роботі з даними

Замовник послуг: БО «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» в рамках проекту «ACCESS Pro: Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через сучасні інформаційні системи та кращий зв’язок з послугами, в рамках програми PEPFAR» за 100% фінансування проекту Федеральним агентством «Центри з контролю та профілактики захворювань США» (CDC) в рамках Надзвичайного плану президента США подолання ВІЛ/СНІДу (PEPFAR)» в рамках виконання умов договору про надання субгранту між БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та Замовником  № 001-CDC-23 від 02.10.2023 року.

 

 1. Умови надання послуг та здійснення оплати:
  • Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору про надання послуг.
  • Вартість послуг, обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуг, і вартості години.
  • Консультування/надання послуг здійснюється за місцем перебування надавача послуг.
  • Надавач послуг надає послуги на власний ризик, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, а самостійно на власний розсуд надає замовлені послуги, для чого використовує власні засоби та матеріали.
  • За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні).
  • Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання та прийняття у повному обсязі та підписання Акту про надання послуг.

 

 1. Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу: Планується підтримання пропозицій в кількості 1 (одного) надавача послуг.
 2. Термін надання послуг: листопад 2023 – вересень 2024.

 

 1. Обсяг послуг (технічне завдання), кваліфікаційні вимоги та критерії оцінки знаходяться в розгорнутому оголошенні, що жє додатком до цього оголошенняОголошення_Консультант по роботі з даними.
 2. Перелік документів, які необхідно подати:
  • Заповнений, підписаний та відсканований Додаток №1 до оголошення (пропозиція по оплаті послуг (грн. за годину консультування)Додаток 01_Деталізація розрахунку вартості години консультант по роботі з даними.
  • Заповнена, підписана та відсканована інформація щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (форма: Додаток 2 додається до оголошення)Додаток 02_Дані щодо оплати виконавця.
  • Усі документи, які вимагаються Додатком до оголошення (зокрема резюме та сертифікати)Лист повідомлення щодо зайнятості в проектах.Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії. 

   Особливі умови:

   • Документи подаються в електронному вигляді на адресу common@saapf.kiev.ua з поміткою в темі листа «Консультант по роботі з даними».
   • Термін подання документів: до 27 жовтня 2023 року, реєстрація документів завершується о 00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в БО «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДУ» до менеджера у соціальній сфері Міненко Тетяни Вікторівни, е-mail: common@saapf.kiev.ua.

Повернутись Назад

Залиште коментар

Ваш e-mail (не публікується).